Małżeństwo, którego zwłoki znalazła policja, 9 lipca w domu w Krzemieniewie, miało rozległe obrażenia ciała. Jak podaje onet.pl, ustalono, że prawdopodobnie doszło do zabójstwa. W ostatnim czasie jednak, na jaw wyszły kolejne fakty. – Znaleźliśmy coś w rodzaju listu pożegnalnego – podał zastępca prokuratora rejonowego w Człuchowie. Mąż, który miał być odpowiedzialny za śmierć żony, zostawił ostatnią wiadomość.
 
O godzinie 6 rano w czwartek 9 lipca, policja została poinformowana o strzelaninie w Krzemieniewie w województwie pomorskim. Kiedy funkcjonariusze dostali się do domu zamieszkiwanego przez małżeństwo, ich oczom ukazał się dramatyczny widok. W dwóch pokojach znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Jak się okazuje, mąż zostawił pożegnalny list.
 
 
Małżeństwo z Człuchowa: mąż zastrzelił żonę
 
Kiedy policjanci dotarli do domu, w jednym z pokoi znaleźli zwłoki mężczyzny, natomiast w łazience zwłoki kobiety. Małżeństwo osierociło 16-letnią córkę i 10-letniego syna, a za dramatyczną zbrodnię prawdopodobnie odpowiada mąż. Jak informuje onet.pl, na miejscu zdarzenia znaleziony został pożegnalny list.
 
 
– Prawdopodobnie mężczyzna najpierw zastrzelił kobietę, potem samego siebie – poinformował prokurator Jarosław Kurowski po zapoznaniu się z treścią znalezionego pisma, z którego wynika, że motywem zbrodni był – konflikt mężczyzny z żoną.
Zwłoki małżeństwa
 
Sekcja zwłok małżeństwa ma odbyć się w poniedziałek. Jak się okazuje, na ciałach znalezione liczne rany. 
 
Charakter tych obrażeń wskazywał na to, że pochodzą one od postrzelenia z broni palnej. Taka broń została znaleziona przy zwłokach mężczyzny podał do informacji prokurator.
 
Wszczęte przez prokuraturę śledztwo dotyczy zabójstwa oraz doprowadzenie człowieka do targnięcia się na własne życie.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
małżeństwo
fot.policja.pl

9 lipca o 6 rano policja otrzymała zawiadomienie o strzelaninie. W domu znaleziono małżeństwo, najprawdopodobniej mąż zabił żonę, a następnie siebie. Mężczyzna zostawił list.

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułDanuta Holecka w „Gościu wiadomości” kompletnie zaskoczyła Dudę pytaniem. Prezydent nie wiedział co odpowiedzieć
Następny artykułWakacyjny hit – długo oczekiwana premiera emocjonującej powieści w sam raz na lato
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.