Małżeństwo tej pary wydawało się wisieć na włosku. Mąż co wieczór znikał na kilka godzin, do domu wracał bardzo późno i od razu szedł spać. Żona postanowiła dowiedzieć się, jaki sekret przed nią skrywa. Zdecydowała się go śledzić – bardzo szybko odkryła prawdę.

Każdy z nas ma jakieś drobne sekrety, które nie wpływają na nasze relacje z najbliższymi, jednak ten mężczyzna każdego wieczoru znikał! Żona nie miała pojęcia, co się dzieje, zachowywał się tajemniczo. Bała się, że jej małżeństwo zaraz się skończy. Kobieta postanowiła więc rozwikłać tę sprawę i przekonać się, dokąd wychodzi jej mąż!

Małżeństwo dobiegało końca przez romans?

Jowita i Tadeusz byli małżeństwem od wielu lat i na samym początku wszystko układało się znakomicie. Jednak od kiedy kobieta uległa ciężkiemu wypadkowi, który pokrzyżował jej plany, związane z karierą taneczną, podupadła jeszcze bardziej na zdrowiu – wpadła w depresję.

Na domiar złego, kiedy poczuła, że jest na dobrej drodze, by stanąć wreszcie na nogi, odkryła, że jej mąż ma jakiś sekret. Codziennie wieczorami wychodził z domu i znikał na wiele godzin. Przepadał zupełnie, nie było z nim kontaktu, nie odbierał telefonu. Żona miała w głowie tylko jedną myśl, która przychodzi od razu w takich sytuacjach. Kochanka!”.

Nie pomagały żadne rozmowy, pytania, czy nawet sprawdzanie telefonu, kiedy brał prysznic. Nie znalazła nic! Kobieta nie miała pojęcia, że jej mąż potrafi tak dobrze utrzymywać coś przed nią w tajemnicy. Jednak kiedy pewnego wieczoru wrócił, pachnąc drogimi damskimi perfumami, Jowita wiedziała, że musi interweniować.

  1. ”Ranczo” powraca. Pojawiły się oficjalne komentarze, fani będą zachwyceni
  2. Chłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź

Zaczęła śledzić męża

Kobieta, po tylu latach od wypadku, była już w bardzo dobrej formie. Chodziła na fitness, jeździła na rowerze, jednak najlepsze lata na zostanie profesjonalną, odnoszącą sukcesy tancerką minęły bezpowrotnie. Po kontuzji straciła już zapał, aby powrócić do swojej pasji.

Teraz jednak mogła wypełnić czymś czas! Przygotowywała się bardzo skrupulatnie, aby odkryć, dokąd wieczorami chodzi jej mąż. Chciała mieć pewność, czy rzeczywiście powodem jego dziwnego zachowania jest inna kobieta. Postanowiła śledzić mężczyznę! Podążała za nim aż do dużego mieszkania w apartamentowcu na obrzeżach miasta. Mąż Jowity wchodził tylnym wejściem, od strony śmietnika. Wydało się to bardzo podejrzane kobiecie, jednak kiedy poszła za nim, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła!

Znalazła się przed kameralną szkołą tańca towarzyskiego. Stała niezauważona przez kilkadziesiąt minut i obserwowała, jak jej mąż nieporadnie usiłuje tańczyć z instruktorką. Okazało się, że Tadeusz chciał zrobić jej prezent na 20. rocznicę ślubu!

Mąż kobiety zawsze miał dwie lewe nogi do tańczenia, zawsze próbował wykręcać się od wspólnych pląsów na parkiecie. Jednak zdecydował, że chce zrobić coś dla ukochanej żony i zabrać ją w miejsce, gdzie będą mogli wspólnie przetańczyć całą noc! Chciał poduczyć się tańca, żeby spróbować dotrzymać żonie kroku i nie skompromitować jej.

Mąż wykonał przepiękny gest! Kobiecie zrobiło się wstyd, że nie ufała mu bardziej.

mąż
Image by pixelia from Pixabay

Przyłapała męża na nauce tańca!

mąż
Image by StockSnap from Pixabay

Mąż chciał zrobić jej niespodziankę i zatańczyć z nią podczas ich rocznicy ślubu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  2. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  3. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie