Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Harry rozwodzi się z Meghan? Siostra księżnej twierdzi, że małżeństwo wisi na włosku
Julia Smoleń
Julia Smoleń 16.03.2021 23:21

Harry rozwodzi się z Meghan? Siostra księżnej twierdzi, że małżeństwo wisi na włosku

Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Choć Meghan Markle nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem i przyrodnią siostrą, oni z chęcią wypowiadają się publicznie na temat kobiety oraz jej męża. Po wywiadzie Meghan i Harry’ego u Oprah Winfrey, jej siostra Samantha stwierdziła, że ich małżeństwo jest zagrożone.

Zdaniem siostry Meghan, Samanthy, małżeństwo jej i Harry’ego jest w dużym niebezpieczeństwie. W rozmowie z TMZ wyjawiła, że Harry rozważa rozwód. Samantha twierdzi, że po szeroko komentowanym wywiadzie u Oprah Winfrey, para powinna przeprosić publicznie.

Harry kwestionuje małżeństwo z Meghan?

Siostra Meghan uważa, że Harry nie tylko kwestionuje małżeństwo z Meghan, ale również, że powinien się od niej zdystansować. Samantha twierdzi, że Meghan ma osobowość narcystyczną. Siostra wypowiada się o niej w atakujący i pogardliwy sposób.

Samantha wypomniała również siostrze, że wyrządziła ich ojcu – Thomasowi Markle – wiele złego. Co więcej, kobieta ogłosiła, że uważa, iż Meghan powinna go publicznie przeprosić. Ojciec Meghan i Samanthy również odniósł się do słynnego wywiadu u Winfrey. Poddał w wątpliwość stany depresyjne i myśli samobójcze swojej córki.

Ojciec Meghan kwestionuje również rasistowskie zachowania rodziny królewskiej. W rozmowie z ITV’s Good Morning Britain powiedział:

Kwestia koloru skóry dziecka to moim zdaniem było po prostu głupie pytanie kogoś. To może być najprostsze i prawdziwe wyjaśnienie tych rozmów, które powtórzono Meghan. Nie musiał za tym od razu stać rasizm.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak widać, Samantha i Thomas Markle, odnoszą się z dużą dawką sceptycyzmu zarówno do wypowiedzi Meghan, jak i do jej małżeństwa.

Małżeństwo Harry’ego i Meghan po wywiadzie

Choć o problemach w małżeństwie Harry’ego i Meghan nic oficjalnie nie wiadomo, z pewnością para ma kłopot z opinią publiczną. Według badania YouGov aż 48 procent Brytyjczyków ma negatywną opinię na temat pary.

Samą Meghan negatywnie ocenia aż 58 procent ankietowanych. Co jednak ciekawe, w najmłodszej grupie wiekowej, czyli 18-24 lata, małżeństwo ma więcej ocen pozytywnych, niż negatywnych.

Notowania w znaczący sposób spadły po opublikowaniu słynnego wywiadu i rozpaliły opinię publiczną.

Z pewnością wywiad pary u Oprah Winfrey w znaczący sposób podzielił społeczeństwo.

Zobacz zdjęcia:

Meghan i Harry w Royal Albert Hall.

Szczęśliwe małżeństwo.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: onet.pl, tmz.com