Małżeństwo tej pary było na pozór idealne. Pewnego dnia, kiedy brali razem prysznic, kobieta zobaczyła coś, co zaważyło na ich szczęściu. Była pewna, że już więcej nie chce dzielić życia ze swoim mężem.

Jennifer i Tom kochali się nad życie. Mieli dwójkę dzieci, a przy tym żadnych zmartwień. W wolnych chwilach nie szczędzili sobie drobnych czułości, takich jak na przykład wspólny prysznic. Tym razem jednak z kąpieli wyszli osobno. Kiedy mężczyzna po krótkiej chwili opuścił łazienkę, usłyszał od żony, że chce rozwodu. Żona o całej sytuacji nie omieszkała napisać w internecie. 

Małżeństwo rozpadło się z powodu jednego szczegółu

Po tym, czego kobieta się dowiedziała, postanowiła, że napisze otwarty list, który udostępniła w internecie. Oczywiście wyjawiła w nim, co skłoniło ją do odejścia od męża po 12 latach małżeństwa.

małżeństwo
https://unsplash.com/@creativeexchange

Wiadomość zaadresowana była do Catherine, która pracowała z jej mężem. Rozpoczynała się słowami, po których już wszystko było wiadome. Kobieta miała ułożony w głowie cały plan działania.

– Dziękuję, Catherine! To prawda, dziękuję! Za uratowanie mnie i moich pięknych dzieci przed prawdziwym koszmarem. I daję ci mojego męża jako nagrodę. Zasługujesz na to! Jednak przyjmując mój prezent, nie zapominaj o tych rzeczach – z ogromnym spokojem napisała Jeniffer. 

Pożałowała, że wkroczyła pomiędzy małżeństwo

Kobieta mimo tego, że zachowała spokój, postanowiła zemścić się na koleżance męża. Stworzyła więc kilka punktów, o których Catherine musi pamiętać podczas układania sobie życia z jej ukochanym, Tomem. 

– Po pierwsze, będziesz go wspierać. Ma 2 dzieci, musi płacić alimenty. To wcale nie jest mała kwota. Więc musisz zarabiać duże pieniądze, aby wykarmić swoją rodzinę, ponieważ oddasz mi większość swojej pensji – napisała Jeniffer.

Kolejny punkt odsłaniał już wszystkie karty. Kobieta napisała wprost, co wydarzyło się tamtego wieczoru, w którym zdecydowała się na rozwód.

– Po drugie, musisz kupić mu nowe ubrania. Kiedy wczoraj wyszedł spod prysznica, przypadkowo odkryłam na jego ciele ślady twoich namiętnych ust. W tym samym momencie wszystkie jego ubrania zniknęły z powierzchni ziemi w magiczny sposób. Więc przyjdzie do ciebie prawie nagi. Ale teraz możesz ubrać go według własnych upodobań. Do dzieła!

małżeństwo
pixabay.com, GingerQuip

W kolejnych wytycznych kobieta zaznaczyła, że jej mąż jest przede wszystkim ojcem jej dzieci i to właśnie z nimi będzie spędzać każdy weekend. 

– Po trzecie, weekend należy do mnie i moich dzieci. Tom powinien je widzieć co tydzień. Ktoś tak głupi, jak ty, nie będzie go zabierać moim dzieciom. Nawiasem mówiąc, on cię tak nazywał, nie ja.

W dalszej części listu nie zapomniała powiedzieć również o tym, że w wypadku ucierpiała męskość jej męża i kochanka nigdy nie będzie w stanie spełnić jego kryteriów. Na koniec kobieta przyznała, że jej niewierny partner zamieni życie kochanki w koszmar. 

– Po siódme pamiętaj: zmieni twoje życie w prawdziwy koszmar, nieustannie wypominając ci błędy. I to z uśmiechem na ustach. Znam go bardzo dobrze. Ale chcę, żebyś cierpiała tak samo, jak moje dzieci.

Czy uważacie, że była to dobra zemsta na kochance męża? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
Obraz Анастасия Гепп z Pixabay

Kiedy kobieta dowiedziała się o zdradzie męża, postanowiła się zemścić

małżeństwo
pixabay.com, Free-Photos

Mimo tłumaczeń i przeprosin męża kobieta nie dała mu drugiej szansy

ZOBACZ TEŻ 

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. ”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”
  3. Nastolatka urodziła w klubie. Zaczęła rodzić na parkiecie
  4. Suknia ślubna panny młodej ważyła 63 kilogramy! Cudem udało jej się wejść do kościoła
  5. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  7. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”

źródłó: jestpozytywnie.pl

Poprzedni artykułPoruszające słowa Anny Przybylskiej: ”Patrz, mnie nie będzie, a życie będzie toczyć się dalej”
Następny artykułRodzina pochowała ukochanego psa. Kilka godzin później otworzyli frontowe drzwi i zamarli
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.