Małżeństwo opisywanej pary było na pozór idealne – kochali się spędzali ze sobą dużo czasu i dzielili pasje. Któregoś dnia brali wspólnie prysznic, gdy nagle żona zauważyła coś, co natychmiast zaważyło na jej szczęściu. Jeden szczegół uświadomił jej, że jej życie na zawsze się zmieni. Gdy tylko wyszli spod prysznica, oznajmiła, że żąda rozwodu.

Jennifer i Tom kochali się nad życie. Mieli dwójkę dzieci, a przy tym żadnych zmartwień. W wolnych chwilach nie szczędzili sobie drobnych czułości, takich jak na przykład wspólny prysznic. Tym razem jednak z kąpieli wyszli osobno. Kiedy mężczyzna po krótkiej chwili opuścił łazienkę, usłyszał od żony, że chce rozwodu. Żona o całej sytuacji nie omieszkała napisać w internecie. 

 

Małżeństwo rozpadło się z powodu jednego szczegółu

Po tym, czego kobieta się dowiedziała, postanowiła, że napisze otwarty list, który udostępniła w internecie. Oczywiście wyjawiła w nim, co skłoniło ją do odejścia od męża po 12 latach małżeństwa.

Wiadomość zaadresowana była do Catherine, która pracowała z jej mężem. Rozpoczynała się słowami, po których już wszystko było wiadome. Kobieta miała ułożony w głowie cały plan działania.

– Dziękuję, Catherine! To prawda, dziękuję! Za uratowanie mnie i moich pięknych dzieci przed prawdziwym koszmarem. I daję ci mojego męża jako nagrodę. Zasługujesz na to! Jednak przyjmując mój prezent, nie zapominaj o tych rzeczach – z ogromnym spokojem napisała Jeniffer. 

  1. Łukasz Szumowski ma nowy pomysł walki z koronawirusem. Uderzy w wielu Polaków
  2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
  3. Monika odebrała życie własnemu dziecku, Filipkowi. Okazuje się, że rzeczy, których się dopuszczała, są zatrważające

Kochanka wkroczyła pomiędzy małżeństwo

Kobieta mimo tego, że zachowała spokój, postanowiła zemścić się na koleżance męża. Stworzyła więc kilka punktów, o których Catherine musi pamiętać podczas układania sobie życia z jej ukochanym, Tomem. 

– Po pierwsze, będziesz go wspierać. Ma 2 dzieci, musi płacić alimenty. To wcale nie jest mała kwota. Więc musisz zarabiać duże pieniądze, aby wykarmić swoją rodzinę, ponieważ oddasz mi większość swojej pensji – napisała Jeniffer.

Kolejny punkt odsłaniał już wszystkie karty. Kobieta napisała wprost, co wydarzyło się tamtego wieczoru, w którym zdecydowała się na rozwód.

– Po drugie, musisz kupić mu nowe ubrania. Kiedy wczoraj wyszedł spod prysznica, przypadkowo odkryłam na jego ciele ślady twoich namiętnych ust. W tym samym momencie wszystkie jego ubrania zniknęły z powierzchni ziemi w magiczny sposób. Więc przyjdzie do ciebie prawie nagi. Ale teraz możesz ubrać go według własnych upodobań. Do dzieła!

List do kochanki męża

W kolejnych wytycznych kobieta zaznaczyła, że jej mąż jest przede wszystkim ojcem jej dzieci i to właśnie z nimi będzie spędzać każdy weekend. 

– Po trzecie, weekend należy do mnie i moich dzieci. Tom powinien je widzieć co tydzień. Ktoś tak głupi, jak ty, nie będzie go zabierać moim dzieciom. Nawiasem mówiąc, on cię tak nazywał, nie ja.

W dalszej części listu nie zapomniała powiedzieć również o tym, że w wypadku ucierpiała męskość jej męża i kochanka nigdy nie będzie w stanie spełnić jego kryteriów. Na koniec kobieta przyznała, że jej niewierny partner zamieni życie kochanki w koszmar. 

– Po siódme pamiętaj: zmieni twoje życie w prawdziwy koszmar, nieustannie wypominając ci błędy. I to z uśmiechem na ustach. Znam go bardzo dobrze. Ale chcę, żebyś cierpiała tak samo, jak moje dzieci.

Czy uważacie, że była to dobra zemsta na kochance męża? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
https://unsplash.com/@creativeexchange

Żona odkryła zdradę męża, gdy wspólnie brali prysznic.

małżeństwo
Obraz Анастасия Гепп z Pixabay

Kiedy kobieta dowiedziała się o zdradzie męża, postanowiła się zemścić

małżeństwo
pixabay.com, Free-Photos

Mimo tłumaczeń i przeprosin męża kobieta nie dała mu drugiej szansy

ZOBACZ TEŻ:

   1. Dziennikarz zapytał przepiękną żonę Stocha, co mąż robi w kuchni w ich pałacu góralskim. Odpowiedź kobiety rozkłada na łopatki
   2. Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na Pomorzu
   3. Ojciec rzucił się na ratunek dziecku. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
   4. Kobieta poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
   5. Cudowna wiadomość obiegła Polskę. Lara Gessler właśnie przekazała informacje, stało się
   6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
   7. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy
   8. Małgorzata Rozenek-Majdan została perfidnie oszukana. Teraz ostrzega wszystkich, aby nie dali się nabrać na „cudowny produkt”, który może być niebezpieczny dla zdrowia
   9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

  źródło: jestpozytywnie.pl

   

Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska nie może się pogodzić z jedną rzeczą. Nadchodzą ogromne zmiany, popłyną łzy
Następny artykułKtóra z kobiet ze zdjęcia jest najbardziej pewna siebie? Odpowiedź zdradzi ukryte cechy twojego charakteru
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.