Małżeństwo Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka pokonało kryzys? Jeszcze niedawno mówiło się, że poważny kryzys może zakończyć się nawet rozwodem. Znana para pokazała się razem po raz pierwszy od niemal dwóch lat, co wzbudziło sensację na czerwonym dywanie. 

Uwielbiane przed laty małżeństwo wcielające się w głównych bohaterów serialu Kasia i Tomek pojawiło się na premierze filmu. Oboje zwracali na siebie uwagę nie tylko wyglądem, ale już samą obecnością. Wygląda na to, że udało im się naprawić relacje!

Małżeństwo Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka

Aktorska para nie pokazywała się razem tak długo, że fani zaczęli się martwić. Kiedy wielkimi krokami zbliżała się premiera filmu Pan T., w którym Paweł Wilczak zagrał główną rolę, zastanawiano się, czy gwiazdor pojawi się z żoną. Jakiś czas temu aktorka gorzko wypowiadała się na temat małżeństwa.

– Każdego z nas dopada moment, kiedy po prostu nie bardzo wie, jak sobie poradzić z tak zwanym życiem rodzinnym. Jak leżysz sobie z ukochanym pod palmą, to jest fajniej, niż kiedy spotykasz się z nim przy stole w kuchni, a w siatce czekają ziemniaki, które trzeba poobierać, ugotować, umyć naczynia i wynieść śmieci – mówiła Vivie.

Teraz już wiadomo, że kryzys udało się zażegnać. Być może to zasługa terapii, o której pisały tabloidy, jednak znana para nigdy nie potwierdziła, czy naprawdę konieczne było wsparcie specjalisty. Z pewnością ze względu na dzieci zależy im na dobrych relacjach.

Ile dzieci ma Joanna Brodzik?

Joanna Brodzik ma dwójkę dzieci. Aktorka i Paweł Wilczak doczekali się bliźniaków Jana i Franciszka, którzy przyszli na świat 2 lipca 2008 roku. Chłopcy nie towarzyszyli im na premierze nowego filmu z udziałem taty, ale rodzice prezentowali się doskonale.

Aktor wyglądał bardzo dostojnie w czarnym smokingu, a jego piękna żona postawiła na szarą sukienkę eksponującą obojczyk. Oboje wyglądali na bardzo zadowolonych, a na ich twarzach pojawiał się uśmiech. Mamy nadzieję, że coraz częściej będziemy widywać ich w tak wyśmienitych nastrojach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
instagram.com/joanna_brodzik_official

Gwiazda od dawna nie publikowała zdjęć z mężem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Paweł Wilczak i @joanna_brodzik_official! ❤️ Prawda, że wyglądają pięknie? ???? #premiera #film #pant

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Para pokazała się razem po ponad dwóch latach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Kim jest pierwsza żona Radosława Majdana? Przed Dodą był związany z piękną blondynką
  4. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez
  5. Brat Agnieszki Chylińskiej to znany muzyk. Mieszka w Stanach Zjednoczonych ZDJĘCIA
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Poprzedni artykułSylwestrowy niezbędnik w kolekcji Sinsay Magic Night. Gotowa na Nowy Rok?
Następny artykułKatarzyna Dowbor urodziła córkę, gdy miała 40 lat. „Późne macierzyństwo to najlepsze co mi się przytrafiło”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.