Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan jakiś czas temu przechodziło ciężkie chwile. Mimo zapewnień, że wszystko wróciło do normy niektóre z komentarzy Basi i jej męża są zaskakujące. Rafał Szatan wypowiedział się na temat swojej żony, a fani nie są w stanie zdecydować, czy to tylko żarty, czy może zupełnie poważne słowa.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan uchodzili za parę idealną. Obraz ich związku diametralnie się zmienił, kiedy aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie w wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej. Od tamtego czasu media spekulują, czy małżeństwo gwiazd wróciło już na szczęśliwe tory. Rafał Szatan również postanowił zabrać głos w sprawie. 

Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan 

Barbara Kurdej-Szatan i wokalista Rafał Szatan, tworzą małżeństwo od sierpnia 2011 roku. Para doczekała się również córeczki, która jest prawdziwą kopią aktorki! Jednak rok po urodzeniu Hani, małżeństwo zaczęło przechodzić ogromny kryzys, i jak przyznała sama aktorka, byli o krok od rozstania. Teraz głos zdecydował się zabrać mąż.

Rafał Szatan o żonie

Rafał Szatan bardzo chętnie chodzi z żoną na wszelkie, branżowe wydarzenia. Małżeństwo często można zobaczyć na ściankach, w czułych pozach i objęciach. Czy oznacza to, że kryzys w ich związku dobiegł końca? Aktorka przyznaje, że jest niezwykle wybuchowa a z ostatniego wpisu pod instagramowym postem Rafała Szatana wynika, że mężczyźnie często daje się to we znaki. 

– Taka niedziela. Uwielbiam spędzać z Nią czas… nawet w pracy, choć czasem na mnie warczy. @kurdejszatan kocham  – napisał mąż aktorki.

Jak widać przepisem na udany związek jest dystans do siebie i małe kompromisy. Mamy nadzieję, że kryzys w małżeństwie państwa Szatan dobiegł końca i teraz para będzie przeżywała już tylko radosne chwile!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
instagram.com/rafal.szatan_this_is_me

– Taka niedziela. Uwielbiam spędzać z Nią czas… nawet w pracy, choć czasem na mnie warczy. @kurdejszatan kocham  – napisał właśnie pod tym zdjęciem mężczyzna.

małżeństwo
instagram.com/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z mężem. Wygląda na to, że kryzys zażegnany!

małżeństwo/EN
TRICOLORS/East News

Małżeństwo Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatan ponownie wygląda jak z najpiękniejszego obrazka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
  3. Matka pojechała z córką na zakupy. Gdy wyszły ze sklepu, za wycieraczką auta znalazły okropną kartkę
  4. Agnieszka Chylińska poszła o krok dalej. Zrobiła tatuaż na twarzy, nie uwierzycie jaki
  5. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPolska studentka surowo ukarana za poglądy. Poszło o aborcję, media są wzburzone
Następny artykułHoroskop dla par na luty. Czeka was wybuch namiętności czy kłótnia stulecia?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.