Małżeństwo podjęło trudną decyzję o rozstaniu po blisko 20 latach razem. To, co kobieta przeczytała po rozwodzie w tajemniczym liście od byłego męża, wywołało u niej dreszcze. Tego się zupełnie nie spodziewała.

Pewne małżeństwo postanowiło rozwieść się po wielu spędzonych wspólnie latach. Załatwianie formalności trwało bardzo długo, ale w końcu udało się doprowadzić sprawę rozwodową do końca. Tuż po jej sfinalizowaniu, kobieta dostała od mężczyzny prezent oraz tajemniczy liścik. Nie mogła uwierzyć w to, co w nim przeczytała.

Małżeństwo rozwiodło się po prawie 20 latach

Para przeżyła wspólnie ponad 19 lat, jednak po wielu latach razem ich związek uległ wypaleniu. Wkrótce zdecydowali się wziąć rozwód. Małżeństwo wychowywało wspólnie córkę. Gdy wyrok sądu w końcu zapadł, byli partnerzy znów mogli cieszyć się wolnością. Jednak chociaż małżeństwo dobiegło już końca, mężczyzna nadal szukał kontaktu z byłą żoną. Postanowił wysłać jej z tej okazji coś wyjątkowego. 

Ponieważ było to długoletnie małżeństwo, były mąż dobrze znał swoją niegdyś ukochaną. Mężczyzna przekazał jej pewien szczególny prezent i dołączył do niego tajemniczy list… Kobieta zupełnie się tego nie spodziewała. Kiedy zobaczyła zawartość, była tak poruszona, że natychmiast zrobiła zdjęcie i wysłała swojej córce.

  1. Genialny trik na wyczyszczenie piekarnika. Będzie wyglądał na nowy, wystarczy dosłownie chwila
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. Młodziutka gwiazda nie miała sobie równych

Kobieta przeczytała tajemniczy list

Mężczyzna zaskoczył swoją byłą żonę romantycznym gestem. Na jej adres przysłał jej ukochane kwiaty, a do bukietu dołączył tajemniczy liścik. Kobieta, czytając treść listu, nie ukrywała zdumienia i wzruszenia. 

– Zawsze będę Twój – widniało na kartce.

Wzruszona kobieta natychmiast pokazała ten prezent swojej córce. Dziewczyna dobrze pamiętała, że ojciec zawsze kupował jej mamie kwiaty, na przykład gdy miała gorszy dzień i wiadomość, że zrobił to nawet po rozwodzie, złamała jej serce. Córka postanowiła opublikować romantyczny gest ojca w sieci. Wstawiła w nim zdjęcie kwiatów w wazonie, oraz miłosnych słów na kartce.

– Moi rodzice po ponad 19 latach małżeństwa przechodzili rozwód i dziś został sfinalizowany, a mój tata wysłał mamie jej ulubione kwiaty – napisała pod zdjęciami.

Post zyskał ponad 200 tysięcy udostępnień, a użytkownicy byli równie wzruszeni, co dziewczyna. To musiało być naprawdę kochające się małżeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
pixabay.com

Pewne małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie po prawie 20 latach razem.

żona
Fot.unsplash.com

Mężczyzna tuż po rozwodzie wysłał do kobiety prezent i tajemniczy list.

małżeństwo
fot. twitter.com @shorrtstackkk

Mężczyzna wysłał byłej żonie ukochane kwiaty i romantyczny list. Córka podzieliła się tym wzruszającym gestem w Internecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów
  3. Joanna Brodzik przeżyła traumę. Katechetka w dzieciństwie: „Jesteś bękartem i czerwoną świnią”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak w młodości. Przypomnijmy, jak bardzo zmieniła się przez lata
  5. Syn Grzegorz Ciechowskiego ma dziś 24 lata. Bruno oddał niezwykły hołd zmarłemu ojcu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: onet.pl, twitter.com

Poprzedni artykułCo studiowała Pola Raksa? Gdyby skończyła ten kierunek, może nikt by o niej nie usłyszał
Następny artykułMyślał, że znalazł maleńkie szczeniaki. Prawda okazała się wstrząsem
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.