Małżeństwo pielęgniarzy i ich wspólne zdjęcie poruszyło cały świat. Wzruszającą chwilę ujęła koleżanka z ich pracy, która nie zawahała się umieścić go w internecie. Najbardziej wzruszającym aspektem fotografii jest powód, przez który powstała. Naprawdę trudno się nie wzruszyć.

Małżeństwo pielęgniarzy pracuje ze sobą w tym samym szpitalu. Oboje walczą z koronawirusem podczas wyczerpującej pracy w klinice. Ich koleżanka zrobiła parze zdjęcie, które podbija serca tysiącom internautów, a roztapia je kompletnie, gdy dowiadujemy się, dlaczego w ogóle powstało.

Małżeństwo – wzruszające zdjęcie w czasach pandemii

Zdjęcie obrazuje dwoje pielęgniarzy, asystujących anestezjologom, którzy podczas pracy postanowili wyjaśnić sobie pewną sprzeczkę i się pogodzić. Tego samego dnia rano, w drodze do pracy mąż i żona pokłócili się. Chodziło o trywialne rzeczy dnia codziennego, jak niezmycie naczyń, czy rodzaj muzyki słuchanej w samochodzie. Po przyjściu do pracy para nie miała możliwości już ze sobą porozmawiać.

Pielęgniarze po kilku godzinach spędzonych na pracy w szpitalu postanowili natychmiast się pogodzić. W obliczu koronawirusa i tylu cierpień, ich poranna sprzeczka wydała się kompletnie nieważna. W przerwie pomiędzy operacjami para spojrzała sobie głęboko w oczy i postanowiła okazać sobie odrobinę czułości. Siłę zdjęcia potęguje to, że mieli na sobie stroje ochronne. Mimo że przez nie nie widać ich twarzy, zdjęcie odzwierciedla łączącą ich miłość. 

  1. Dominika Gwit miała już dość pytań o wagę. Ma ważny powód, dlaczego nie zamierza się odchudzać
  2. Niezwykły efekt epidemii koronawirusa pojawia się podczas snu. Cierpią nie tylko zarażeni
  3. Joanna Koroniewska pozwoliła mężowi wziąć się za swoje włosy. Nie miał litości, wszystko uwiecznił na nagraniu

Miłość na zdjęciu

Mimo kombinezonów ochronnych i zakrytych twarzy zdjęcie faktycznie obrazuje wielką miłość małżeństwa. Koleżanka, która zobaczyła, że para się godzi w tej wyjątkowy sposób, szybko chwyciła za telefon i zrobiła zdjęcie. Wzruszający obrazek podbija internet. 

Para, jak podaje fakt.pl, wypowiedziała się na temat tego zdjęcia w wywiadzie udzielonym ABC7news. Jak mówiła żona, Mindy Brock, to zdjęcie obrazuje, że mimo tak trudnej sytuacji wokół nas, paradoksalnie możemy być ze sobą bardzo blisko. To zdjęcie daje nadzieję i bardzo wzrusza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
fot.facebook.com/CBS News

Zdjęcie godzącego się małżeństwa podbija internet. Para patrzy sobie w oczy i mimo dzielącego ich stroju na tej fotografii po prostu widać miłość. 

małżeństwo
fot.facebook.com/Be Max Group of Institutions

Ben Cayer i Mindy Brock są małżeństwem od 5 lat. Para ceni także to, że łączy ich ten sam zawód, towarzyszą mu emocje, których nie da się opisać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Sanepid zarządził kwarantannę
  2. Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce. Rzecznik rządu podał bliskie terminy
  3. Suczka mastifa pobiła absolutny rekord. Właściciele przecierali oczy ze zdumienia przy porodzie
  4. Lekarz wyśmiał sposoby na maseczki z internetu. Wyjaśnia, co naprawdę należy z nimi robić
  5. Tak zrobisz najlepsze na świecie ciasto do pizzy. Zajmie Ci tylko 30 min, poczujesz się jak we włoskiej restauracji
  6. Pojawił się ważny apel ws. przełożenia wyborów. „Jeśli uratujemy choćby jedno życie, warto”

źródło: onet.pl

 

 

Poprzedni artykuł„Nie mogę już znieść moich dzieci. Wrzeszczą i biegają, modlę się, żeby kwarantanna jak najszybciej się skończyła”
Następny artykułZalej pietruszkę wrzątkiem i pij przez 3 dni. Nic nie kosztuje, a efekt jest niesamowity
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.