Małżeństwo to nie tylko szczęśliwe chwile, ale też trudne wybory, które czasem należy podjąć. Bywa, że do wyboru mamy mniejsze zło, czyli rozwiązanie, w którym i tak każdy cierpi. Paweł Wawrzecki musi zrezygnować ze swojego życia prywatnego na rzecz chorej córki i pracy. Co na to jego żona?

Małżeństwo dla Pawła Wawrzeckiego to źródło ogromnego szczęścia. Niestety nie może przebywać ze swoją żoną cały czas. Powodem są dwa daleko od siebie położone kraje ich życia i chora córka aktora.

Paweł Wawrzecki: żona i małżeństwo

Paweł Wawrzecki nie miał łatwego życia uczuciowego. Jego pierwszą żoną była Barbara Winiarska, z którą ma córkę Anię. Niestety Barbara Winiarska zmarła nagle w 2002 roku. Aktor długo nie mógł się podnieść po tej stracie. Nie ułożył sobie życia także z Agnieszką Kotulanką, z którą miał romans.

Jego życie uczuciowe odmieniło się, gdy ze swoim teatrem wyjechał do Chicago zagrać dla Polonii. Tam poznał Izabelę Roman. To była wieka miłość. Para pobrała się i od 11 lat są małżeństwem. Wybranka aktora jest lekarzem, ale już dawno niepraktykującym. Teraz prowadzi biznes farmaceutyczny. Jej majątek jest liczony na 100 milionów dolarów. Paweł Wawrzecki, decydując się na zamieszkanie z żoną, musiałby przestać grać w Polsce. 

  1. Plejada: Małgorzata Kożuchowska spowodowała kolizję. Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca zdarzenia
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół

Paweł Wawrzecki: córka

Anna jest córką aktora z pierwszego małżeństwa. Urodziła się z porażeniem mózgowym i wymaga opieki. Aktor wspaniale radzi sobie z chorobą córki, to właśnie ona między innymi jest powodem, dla którego aktor nie chce opuścić rodzimego kraju. Anna Wawrzecka jest już dorosłą kobietą, jednak rozłąka z ojcem byłaby dla obojga bardzo trudna.

Osoby chore na porażenie mózgowe mogą nauczyć się radzenia sobie w życiu, jednak potrzebują wokół bliskich, którzy rozumieją i dobrze znają ich chorobę. Decyzja Pawła Wawrzyckiego o pozostaniu w kraju jest zrozumiała. Aktor jest w małżeństwie z Izabelą Roman już 11 lat i na razie układa im się bardzo dobrze. Na pewno kobieta doskonale rozumie sytuację męża.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
filmpolski.pl

Paweł Wawrzecki nie wyobraża sobie życia bez swojej córki.

małżeństwo
filmpolski.pl

Paweł Wawrzecki jest szczęśliwym mężem od 11 lat. 

małżenstwo
filmpolski.pl

Aktor bardzo przeżył śmierć pierwszej żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  2. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  3. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką. Fani zwrócili uwagę na niepokojący szczegół
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan z mężem popełnili życiowy błąd. Muszą za niego płacić codziennie
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.