Małżeństwo nie zawsze jest sielanką, o czym przekonała się Justyna Steczkowska. Jej związek, przez wiele lat uważany za idealny, dwa lata temu zaczął przechodzić kryzys. Ostatnio piosenkarka wypowiedziała się o swojej relacji z mężem i o tym, jak poradziła sobie z trudną sytuacją, w której się znalazła. 

Justyna Steczkowska obecna jest w polskiej popkulturze od drugiej połowy lat 90. Trudno wyobrazić sobie w ogóle polską scenę muzyczną bez niej. Niemal równie długo co jej kariera muzyczna, trwa jej małżeństwo z architektem Maciejem Myszkowskim. Jednak nawet oni, jedna z najbardziej stabilnych par polskiego show-biznesu, nie zawsze się dogadywali.

Czy małżeństwo Justyny Steczkowskiej się rozpada?

Na całe szczęście, małżeństwo Justyny Steczkowskiej nie jest już dłużej zagrożone. W tym przypadku proces separacji pozwolił współmałżonkom ochłonąć i uporządkować swoje sprawy, po czym mogli wrócić do pracy nad swoim związkiem. Jak piosenkarka zwróciła uwagę w rozmowie z magazynem Viva!, na tym przecież polega każda relacja z drugim człowiekiem.

— Ale trzeba brać pod uwagę, że małżeństwo, partnerstwo, w ogóle życie z drugim człowiekiem nie jest tylko wielką sielanką. Wszyscy to znamy. To jest droga dwojga ludzi, którzy całe życie wzajemnie się uczą i dowiadują czegoś o sobie. Dojrzewają i na każdym etapie życia towarzyszą im inne emocje — powiedziała Justyna Steczkowska w rozmowie z Vivą!

Z kim jest w związku Justyna Steczkowska?

Justyna Steczkowska nadal pozostaje w związku ze swoim mężem, Maciejem Myszkowskim. Chociaż para ogłosiła, że pozostaje w separacji w 2017 roku, od tego czasu udało im się w pełni naprawić swoją relację. Ślub wzięli w 2000 roku, już niedługo będą obchodzić 20. rocznicę! Można tylko pozazdrościć

Chociaż tak zdrowego podejścia do rozwiązywania ewentualnych konfliktów z partnerem wszyscy możemy tylko pozazdrościć, sam fakt, że piosenkarka jest w separacji, często był wykorzystywany jako pożywka dla kłamstw na jej temat. Do tej pory artystka zmaga się z oszczerstwami na swój temat.

— Do tej pory wszystkie sprawy wygrałam, a pieniądze trafiają sukcesywnie na fundację Anny Dymnej i domu „Ufność” — opowiedziała o tym, jak radzi sobie z takimi nieprzyjemnościami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
instagram.com/justynasteczkowska

Justyna Steczkowska szczerze wypowiedziała się o swoim związku z mężem.

małżeństwo
instagram.com/justynasteczkowska

Małżeństwo piosenkarki znów ma się dobrze. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

 Gwiazda przypomina, że kryzys może zdarzyć się w najbardziej kochającym związku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych 
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Beata Tyszkiewicz nie lubi świętować Sylwestra. Dama wyjawiła ważny powód  
  4. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez  
  5. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?  
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródła: plotek.pl

Poprzedni artykułKoty kochają tak samo, jak małe dzieci. Naukowcy nie mają wątpliwości
Następny artykułTysiące osób walczyło o jej życie. Nie przeżyła operacji, która miała ją uratować
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego