Małżeństwo tej pary było pozornie idealne. Wydawać by się mogło, że kochali się, spędzali ze sobą dużo czasu i dzielili pasje. Jednak pewnego dnia brali wspólnie prysznic.  Wtedy żona zauważyła coś, co natychmiast zaważyło na jej decyzji. Jeden szczegół uświadomił jej, że jej życie na zawsze się zmieni. Gdy tylko wyszli spod prysznica, oznajmiła, że żąda rozwodu.

Jennifer i Tom kochali się nad życie. Mieli dwójkę dzieci, a przy tym żadnych zmartwień. W wolnych chwilach nie szczędzili sobie drobnych czułości, takich jak na przykład wspólny prysznic.

Tym razem jednak z kąpieli wyszli osobno. Kiedy mężczyzna po krótkiej chwili opuścił łazienkę, usłyszał od żony, że chce rozwodu. Żona o całej sytuacji nie omieszkała napisać w internecie. 

Małżeństwo rozpadło się z powodu jednego szczegółu

Po tym, czego kobieta się dowiedziała, postanowiła, że napisze otwarty list, który udostępniła w internecie. Oczywiście wyjawiła w nim, co skłoniło ją do odejścia od męża po 12 latach małżeństwa.

Wiadomość zaadresowana była do Catherine, która pracowała z jej mężem. Rozpoczynała się słowami, po których już wszystko było wiadome. Kobieta miała ułożony w głowie cały plan działania.

– Dziękuję, Catherine! To prawda, dziękuję! Za uratowanie mnie i moich pięknych dzieci przed prawdziwym koszmarem. I daję ci mojego męża jako nagrodę. Zasługujesz na to! Jednak przyjmując mój prezent, nie zapominaj o tych rzeczach – z ogromnym spokojem napisała Jeniffer. 

  1. Pokochały go tysiące Polek, teraz Rossmann obniżył cenę prawie o 50%. Masz jeszcze kilka dni, aby kupić rewelacyjny tusz do rzęs
  2. Leon Niemczyk odszedł samotnie, tuż przed urodzinami. Nie zdążył spełnić wielkiego marzenia, było już za późno
  3. Aktor ”Klanu” nie żyje. Nieoficjalnie: mogło dojść do nieumyślnego spowodowania śmierci

Kochanka wkroczyła pomiędzy małżeństwo

Kobieta mimo tego, że zachowała spokój, postanowiła zemścić się na koleżance męża. Stworzyła więc kilka punktów, o których Catherine musi pamiętać podczas układania sobie życia z jej ukochanym, Tomem. 

– Po pierwsze, będziesz go wspierać. Ma 2 dzieci, musi płacić alimenty. To wcale nie jest mała kwota. Więc musisz zarabiać duże pieniądze, aby wykarmić swoją rodzinę, ponieważ oddasz mi większość swojej pensji – napisała Jeniffer.

Kolejny punkt odsłaniał już wszystkie karty. Kobieta napisała wprost, co wydarzyło się tamtego wieczoru, w którym zdecydowała się na rozwód.

– Po drugie, musisz kupić mu nowe ubrania. Kiedy wczoraj wyszedł spod prysznica, przypadkowo odkryłam na jego ciele ślady twoich namiętnych ust. W tym samym momencie wszystkie jego ubrania zniknęły z powierzchni ziemi w magiczny sposób. Więc przyjdzie do ciebie prawie nagi. Ale teraz możesz ubrać go według własnych upodobań. Do dzieła!

List do kochanki męża

W kolejnych wytycznych kobieta zaznaczyła, że jej mąż jest przede wszystkim ojcem jej dzieci i to właśnie z nimi będzie spędzać każdy weekend. 

– Po trzecie, weekend należy do mnie i moich dzieci. Tom powinien je widzieć co tydzień. Ktoś tak głupi, jak ty, nie będzie go zabierać moim dzieciom. Nawiasem mówiąc, on cię tak nazywał, nie ja.

W dalszej części listu nie zapomniała powiedzieć również o tym, że w wypadku ucierpiała męskość jej męża i kochanka nigdy nie będzie w stanie spełnić jego kryteriów. Na koniec kobieta przyznała, że jej niewierny partner zamieni życie kochanki w koszmar. 

– Po siódme pamiętaj: zmieni twoje życie w prawdziwy koszmar, nieustannie wypominając ci błędy. I to z uśmiechem na ustach. Znam go bardzo dobrze. Ale chcę, żebyś cierpiała tak samo, jak moje dzieci.

Czy uważacie, że była to dobra zemsta na kochance męża? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
https://unsplash.com/@creativeexchange

Żona odkryła zdradę męża, gdy wspólnie brali prysznic.

małżeństwo
Obraz Анастасия Гепп z Pixabay

Kiedy kobieta dowiedziała się o zdradzie męża, postanowiła się zemścić

małżeństwo
pixabay.com, Free-Photos

Mimo tłumaczeń i przeprosin męża kobieta nie dała mu drugiej szansy

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. To jest najbardziej strzeżony dom w Warszawie. Wiecie o czyją posiadłość chodzi?
 2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
 3. Już są, długo wyczekiwane hity od dziś w Pepco. Za mniej niż 10 złotych kupisz świąteczne ozdoby
 4. Nagła wiadomość z Ministerstwa Rodziny. Jeśli planujesz mieć więcej niż jedno dziecko, możesz się bardzo zdziwić propozycją
 5. Zaprosili Górniak do Polsatu. Na żywo zagroziła wyprowadzką z Polski i pouczała o odporności
 6. Chart urodził się z szyją jak u żyrafy. Choć dziś jest gwiazdą, niewielu wie, że skrywa tragiczną historię
 7. Radio Zet podało właśnie najgorszą wiadomość. Tragedia, legenda klubu Ligi Mistrzów zmarła na COVID-19

źródło: jestpozytywnie.pl 

Poprzedni artykułBlack Week w Super-Pharm
Następny artykułGwiazda „M jak miłość” z dnia na dzień została bez pracy. Wystosowała dramatyczny apel