Małżeństwo otworzyło jeden ze swoich prezentów ślubnych dokładnie po 9 latach. Nie był to zwykły prezent, a oni nawet nie przypuszczali, co tak naprawdę znajduje się w środku. Dostali konkretną instrukcję, co mają robić. 

Choć większość nowożeńców nie może doczekać się chwili, w której odpakuje wszelkie podarunki od swoich gości, ta para postanowiła odłożyć jeden z prezentów na bok. Opakowane pudełko czekało dziewięć lat, zanim małżonkowie postanowili je otworzyć. Czemu zwlekali tak długo i co skrywał ozdobny papier? 

Prezent ślubny 

Prezent ślubny, który otrzymało pewne małżeństwo niczym nie przypominał typowych podarunków. Po pierwsze, para miała zakaz otwierania go! Na białym pudełku, które młodzi otrzymali od swoich bliskich, widniał napis Nie otwierajcie do czasu waszej pierwszej kłótni. I choć przez dziewięć lat w małżeństwie państwa Gunn nie raz dochodziło do sprzeczek i sporów, zakochani nie chcieli kusić losu i nigdy nie odważyli się na otworzenie tajemniczego prezentu, aż do pewnego dnia. Zawartość podarunku okazała się bardzo zaskakująca.

Co odkryło małżeństwo? 

Małżeństwo odkryło zawartość tajemniczego prezentu, i jak się okazało, wcale nie mieli się czego bać! Kiedy Kathy i Brandon Gunn, para z Michigan, po dziewięciu latach w końcu postanowili otworzyć ślubny podarunek, od cioci w białym pudełku ujrzeli dwie koperty z listami oraz zestaw kieliszków.

– Idź, kup pizzę, krewetki czy coś, co oboje lubicie. Buziaki, ciocia Alison — radziła żonie. Mężczyzna również dostał własną instrukcję.

Brandon, idź po kwiaty i butelkę wina. Buziaki, ciocia Alison — napisała kobieta. 

Para zaniemówiła z wrażenia, a prezent od cioci okazał się być niezwykle cenną lekcją. Małżeństwo przyznało, że w pewnym sensie pudełko przez dziewięć lat czuwało nad ich związkiem. Teraz Kathy i Brandon wiedzą, że udany związek opiera się na tolerancji, zrozumieniu, kompromisie i cierpliwości, a ich niezwykłą historię opisało wiele zagranicznych portali. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 Prezent, który sprawiła im ciocia był podarunkiem prosto z serca. Małżeństwo przyznaje, że nie dostali nic lepszego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Białe paski na mięsie z kurczaka. Czym są i czy powinniśmy ich unikać?
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wszyscy obawiali się złej wiadomości, nadeszła. Poinformowano, że Paweł Królikowski nie wróci szybko, dramat jego rodziny

źródło: kraj.life

Poprzedni artykułHer Story od Avon – zapach inspiracji dla wszystkich kobiet
Następny artykułOdkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.