Małżeństwo ze Strzelec Krajeńskich w woj. lubuskim zostało znalezione martwe w swoim mieszkaniu. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim, prok. Łukasz Gospodarek, zdradził Onetowi, że sekcja zwłok nie wykazała udziału osób trzecich. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 82-letnia kobieta mogła umrzeć śmiercią głodową. Jej 84-letni mąż zmarł kilka dni wcześniej.

Małżeństwo zostało znalezione martwe 19 maja br. w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze sprawdzają, czy nie doszło do zaniedbania ze strony ośrodka pomocy społecznej. 

Małżeństwo znalezione martwe

Do tragicznych zdarzeń doszło w połowie maja w Strzelcach Krajeńskich w woj. lubuskim, gdzie mieszkało starsze małżeństwo. Udział osób trzecich w tragedii został wykluczony przez śledczych, którzy badają sprawę. 

Sekcja zwłok wykazała za to, że mężczyzna najprawdopodobniej zmarł około czterech dni wcześniej niż jego żona –  poinformował Łukasz Gospodarek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Śledztwo, które jest prowadzone, ma wykazać, czy służby państwowe, a w szczególności Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach Krajeńskich, nie dopuściły się zaniedbań względem zmarłego małżeństwa.

  1. Matka zrobiła zdjęcie w starym kinie z dziećmi. Spojrzała na telefon i zamarła, był na nim ktoś jeszcze
  2. Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie
  3. Tysiące wiernych zagrożonych. Wszystko przez księży, to niewiarygodne

Kobieta umarła z głodu

Ciężko sobie wyobrazić, jakie katusze przeżywała 82-latka, która była w mieszkaniu z ciałem swojego zmarłego męża. Wyniki sekcji zwłok wykazały, że małżeństwo – zarówno kobieta, jak i mężczyzna  – zmarło przez niewydolność krążeniowo-oddechową. Niektórzy twierdzą jednak, że starsza pani zmarła z głodu. 

Jak podaje TVN24, 14 maja mężczyzna miał prosić sąsiadów o pomoc w zrobieniu zakupów. To właśnie wtedy widzieli go po raz ostatni. Później słyszano hałasy, ale każdy myślał, że to remont. Po czasie sąsiedzi twierdzą, że to seniorka próbowała wzywać pomoc. Historie jak ta wywołują dużo smutku. Łzy same napływają do łez.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
fot. policja.pl

Małżeństwo zostało znalezione martwe w mieszkaniu.

małżeństwo
Fot. unsplash.com/Joshua Hoehne

Mąż zmarł kilka dni przed swoją żoną.

małżeństwo
Fot.unsplash.com/Jack Finnigan

Z nieoficjalnych danych wynika, że kobieta umarła z głodu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwie kolizje na S8. Ogromny korek od Bemowa po Bródno
  2. Od 1 czerwca nowe obostrzenia. Nie ma wyboru, muszą je wprowadzić
  3. Naziści ukryli złoto we Wrocławiu? Do mediów przeciekły przerażające szczegóły
  4. Po 32 latach odnaleźli porwanego syna. Rodzice przeżyli dramatyczne chwile
  5. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
  6. Strzelce Krajeńskie. Nie żyje małżeństwo. Prawdopodobnie umarło z głodu, prokuratura bada sprawę

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Poprzedni artykułŻona Łukasza Szumowskiego nie wytrzymuje. Chce ujawnić całą prawdę
Następny artykułDwóch nastolatków z Rewala zaginęło 21 lat temu. Dziś odnaleziono kości i sweter, trudno uwierzyć
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.