Małżeństwo pewnej kobiety rozpadło się dawno temu. Jej mąż nigdy nie był dobrym ojcem, a po rozwodzie nie interesował się dziećmi. Postanowiła przeprowadzić się z nimi do większego domu, który udało jej się kupić w atrakcyjnej cenie. Po kilku latach odkryła coś, co zwaliło ją z nóg. Dziś chciałaby zapomnieć o tym, co działo się na jej strychu.

Małżeństwo było dla niej tylko wspomnieniem. Zaczęła nowe życie i z trójką dzieci wprowadziła się do nowego lokum. Przez kilka lat wszystko układało się doskonale, ale w pewnym momencie zorientowała się, że w domu dzieją się dziwne rzeczy. Gdy dowiedziała się, co działo się tuż nad ich głowami, zamarła.

Nieudane małżeństwo było powodem przeprowadzki

Dom nie był idealny, ale spełniał wymagania matki. Od jakiegoś czasu jednak nie czuła się tam dobrze. Zdała sobie sprawę z tego, że przedmioty często zmieniają swoje miejsce, a jedzenie znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Dzieci do niczego się nie przyznawały. Czas płynął, aż pewnej nocy usłyszała jakby kroki.

małżeństwo
fot. Scott Webb, unsplash.com

Natychmiast ruszyła do pokoju dzieci, nie tylko po to, aby sprawdzić, czy to nie któreś z nich wstało, ale przede wszystkim, aby upewnić się, czy są bezpieczne. Kiedy zobaczyła, że jej pociechy spokojnie śpią, z jednej strony odetchnęła z ulgą, ale z drugiej była coraz bardziej przerażona, bo wciąż słyszała dziwne dźwięki.

Nie miała pojęcia, co było na strychu

Nagle dźwięki ustały, ale kobieta bała się wchodzić na strych. Nie zaglądała tam, w zasadzie odkąd się wprowadziła, bo schody nie były w najlepszym stanie i wymagały naprawy. Po rozmowach ze znajomymi uznała, że najprawdopodobniej w jej domu zamieszkało jakieś dzikie zwierzę. Specjaliści od niechcianych gości mieli przyjechać w poniedziałek.

Wszystko jednak wyjaśniło się jeszcze w weekend. Pewnego wieczoru była pewna, że słyszy ciężkie, ludzkie kroki. Natychmiast zadzwoniła na policję, obudziła pociechy i wybiegła na dwór. Kiedy pod domem słychać było policyjne syreny, ktoś wybiegł ze środka. Tajemnicza postać przemknęła obok matki z dziećmi, a ta rozpoznała… byłego męża. Mężczyzny nie udało się schwytać, dlatego postanowiła spakować się, sprzedać dom i znowu zmienić miejsce zamieszkania. Historia mrozi krew w żyłach!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
fot. Steven Aguilar, unsplash.com

Mężczyzna w ukryciu mieszkał ze swoją byłą żoną i dziećmi. Przed przyjazdem policji uciekł.

małżeństwo
fot. Mika Baumeister, unsplash.com

Kobieta nigdy nie dowie się, przez jaki czas były mąż mieszkał na strychu. Obawia się, że trwało to kilka lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Staruszka została wypisana ze szpitala w samej piżamie. Wracała do domu pieszo o 5 rano. „Płakałam całą drogę”
  3. Co warto kupić w Zarze w Black Friday? 8 perełek, które musisz mieć
  4. Znalazła w rzeczach męża miłosny list. Wzruszona odkryła prawdę, która zniszczyła jej małżeństwo
  5. 35-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie po porodzie. Zdradziła, co się dzieje z ich nowo narodzoną córką

Źródło: forhappyhome.com

Poprzedni artykułTata odkrył prawdę o swoim synu po 38 latach. Cały świat runął mu na głowę
Następny artykułBuldog podbił tysiące serc przez swój nietypowy pyszczek. Chodzi o jego brwi
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.