Małżeństwo z niektórymi facetami może być czystą przyjemnością, z której nigdy nie będziemy chciały zrezygnować. Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest… jego imię. W niektórych przypadkach z góry wiadomo, że będą oni najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą. Zastanawiasz się, czy istnieje idealny mężczyzna? Okazuje się, że tak.

Do tej pory żyłaś w przekonaniu, że mężczyzna idealny nie istnieje? Nic bardziej mylnego. Co więcej, okazuje się, że jest ich nawet kilku. Jeśli nie masz ochoty tracić czasu na kolejne nieudane i nic niewnoszące do twojego życia randki… koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem. Gwarantujemy, że życie u boku tych mężczyzn usłane będzie różami, a ty raz na zawsze zapomnisz o kłótniach, łzach czy zawodach miłosnych.

Małżeństwo z tymi facetami okaże się strzałem w dziesiatkę 

Albert 

Jego ogromna wyobraźnia i ciekawość świata sprawia, że naprawdę trudno jest przejść obok niego obojętnie. W związku jest czuły i opiekuńczy. Dokłada wszelkich starań, by kobieta czuła się jak prawdziwa księżniczka. Okazywanie zainteresowania, chęć nieustannego adorowania i bliskości po prostu płynie w jego krwi.

Igor 

Hojny, szczery i bardzo inteligentny. Nic dziwnego, że gdziekolwiek się nie pojawi, zaraz otaczają go kobiety, które chciałyby zamienić z nim chociaż słówko. Kiedy jest w związku, nie zrobi nic co, mogłoby zranić jego ukochaną. Posiada w sobie ogromne pokłady czułości, miłości i wrażliwości. Swoją partnerkę pragnie zaskakiwać na każdym możliwym polu.

  1. Śmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczną wiadomość
  2. Gwiazda „Na Wspólnej” bardzo się boi. Może mieć poważne problemy finansowe

Karol 

Karol to mężczyzna idealny. Pomimo tego, że z pozoru wydaje się szorstki, w rzeczywistości jest czuły, uroczy i nad wyraz rodzinny. Wybrankę swojego życia taktuje z ogromnym szacunkiem i delikatnością. Potrafi zapewnić dostatnie życie i dba, by jego najbliższym nigdy niczego nie brakowało. W życiu kieruje się przede wszystkim uczuciami. 

Robert

Lojalny, wierny i prawdomówny. To właśnie te trzy przymiotniki najlepiej go określają. Jeśli już coś robi, to zawsze daje z siebie 100%. Nie bez przyczyny buduje silne i trwałe relacje, które regularnie pielęgnuje. Swoją wybrankę obdarza czułością, delikatnością i masą namiętności. Ufa jej bezgranicznie i tego samego oczekuje od niej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Malżeństwo
unsplash.com @zelleduda

Małżeństwo z niektórymi facetami nie może się nie udać. 

Małżeństwo
unsplash.com @albertdera

Wszystko zależy od jego imienia. 

Małżeństwo
unsplash.com @nate_dumlao

Romantyzm płynie w ich krwi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny wybuch na stacji benzynowej. Wielu rannych, słup ognia nad miastem
  2. Beata Pawlikowska została zgwałcona w Londynie. Porażające fakty tragedii
  3. Pilny komunikat z ministerstwa. W końcu ujawnili całą prawdę
  4. TVP przekazało informacje o kolejnym zakazie. Mieszkańcy w coraz gorszej sytuacji
  5. Wiesz jak nazywa się kwiat ze zdjęcia? Jest niezwykle cenny, ma piorunujące właściwości m.in. wzmacnia wzrok

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułDziennikarz TVP zaatakowany, trafił do szpitala. Stracił kilka przednich zębów, nie ma z nim kontaktu
Następny artykułDramat, służby od razu rzuciły się na ratunek. Niestety było za późno
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.