Małżeństwo miało za sobą długi staż. Mimo 45 lat razem, mąż doprowadził do prawdziwej, rodzinnej tragedii. Bliscy byli wstrząśnięci, gdy dowiedzieli się, co się stało za zamkniętymi drzwiami. Wszystko stało się podczas kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa.

Wielka Brytania zmaga się ze skutkami narodowej kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa. Z powodu uziemienia w domach, wiele rodzin cierpi z powodu wzmożonej przemocy domowej. W trakcie izolacji pojawiają się też zgłoszenia większych tragedii. Małżeństwo wydawało się dla sąsiadów kochające i oddane, nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Małżeństwo było ze sobą 45 lat

Wszystko miało miejsce w Południowej Walii. 69-letni Anthony Williams mieszkał ze swoją ukochaną 67-letnią Ruth. Małżeństwo miało za sobą 45-letni staż związku. Dla sąsiadów byli imponującą, oddaną sobie parą. Żaden z nich nie podejrzewał tego, co może dziać się za zamkniętymi drzwiami.

29 marca 67-letnia kobieta została odnaleziona we własnym domu i, jak podaje dailymail.co.uk, była nieprzytomna i nie reagowała. Obrażenia odniosła prawdopodobnie kilka godzin przed zawiadomieniem karetki. Trafiła do szpitala Royal Gwent w Newport, gdzie niestety zmarła.

  1. Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie, a Donatan stroi sobie żarty. Tak oburzającego skandalu nie było już dawno
  2. Od jutra obowiązkowe rękawiczki jednorazowe. Problem w tym, że nigdzie ich nie ma
  3. Biedronka wprowadza kolejną zmianę. Zakupy z dostawą do domu, ale tylko dla określonych osób

Tragedia podczas kwarantanny

Jej mąż został aresztowany i oskarżony o morderstwo. Sprawa jest w toku. Emerytowane małżeństwo miało córkę Emmę, o której mówi się, że została dotknięta prawdziwą traumą.

Bliscy składają zmarłej hołd, nazywając ją życzliwą i uroczą matką. Uważają, że od przymusowej izolacji wiele osób po prostu wariuje ze stresu.

– Była inteligentną i atrakcyjną kobietą, miała duże poczucie humoru i taki błysk w oku. Zawsze była uśmiechnięta, to taki szok, że odeszła – komentuje sąsiad, jak donosi dailymail.co.uk.

Okres kwarantanny sprzyja agresywnym zachowaniom nie tylko w Wielkiej Brytanii. Władze odnotowują wzrost przypadków przemocy domowej, policja otrzymuje zgłoszenia o nowych zabójstwach, których napływa coraz więcej. Region, w którym wydarzyła się tragedia, jest najbardziej zapalnym obszarem Wielkiej Brytanii pod kątem zarażeń koronawirusem, jak podaje Dailymail.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małżeństwo
unsplash.com @mrthetrain

Małżeństwo było razem 45 lat. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii.

małżeństwo
fot. Facebook.com @South Yorkshire Police

Policja znalazła na miejscu nieprzytomną kobietę, która następnie zmarła w szpitalu z powodu obrażeń.

małżeństwo
fot. Facebook @South Yorkshire Police

Policja w trakcie kwarantanny otrzymuje wiele niepokojących zgłoszeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  2. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów „na dziko”, oburzające zachowania
  3. Mamy zdjęcia mieszkania Kuby Wojewódzkiego. Jest gigantyczne i tak luksusowe, że zapiera dech
  4. Kotlety bez mięsa lepsze od mielonych. Zrobisz je ze składnika, który i tak masz w domu
  5. Lekarz pokazał nagranie 3D płuc pacjenta zakażonego koronawirusem. Zniszczenia widać jak na dłoni
  6. Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

źródło: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułSkandal po stosunku na oczach milionów widzów TVN. Klaudia El Dursi przerywa milczenie
Następny artykułRatował 8 szczeniaków z pułapki. Zajrzał głębiej i jego oczom ukazał się widok, którego nigdy nie zapomni
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.