Małżeństwo od wielu lat, o każdej porze roku robiło sobie wspólne zdjęcie przed swoim domem. Na zdjęciu zawsze pozują w ten sam sposób i stoją w tym samym miejscu, jakby czas dla nich się zatrzymał. Wzruszająca historia miłości przedstawiona na kilku fotografiach porusza do łez!

Każdy z nas marzy o wielkiej miłości, która przetrwa wszystkie trudności i przeszkody. Małżeństwo aż po grób to prawdziwy skarb, na który trzeba pracować przez całe życie. Starsze małżeństwo przedstawione na zdjęciach to przyjaciele fotografa Kena Griffithsa, który z sympatii do pary, każdego roku uwieczniał na fotografiach ich postacie.

Starsze małżeństwo symbolem nieprzemijającej miłości

Zdjęcia pierwszy raz zostały opublikowane w The Sunday Times w 1973 roku. Fotograf Ken Griffiths poprzez swoją pracę chciał pokazać nie tylko krajobraz i osoby, które na nim pozują, ale pragnął wyrazić coś znacznie więcej. Starsze małżeństwo przedstawione na zdjęciach, symbolizuje wieczną miłość, której niestraszny jest płynący bezustannie czas i mijające lata. Wizerunek pary idealnie reprezentuje ukryty przekaz, który fotograf pragnął wyrazić swoją pracą. Ostatnie zdjęcie niestety łamie serce i wzrusza do łez.

Wzruszające zdjęcia

Wszystkie zdjęcia są zrobione w tej samej scenerii, widoczna jest tylko zmieniająca się pora roku. Małżeństwo znajduje się na tle krajobrazu, który towarzyszył im każdego dnia. Wspólny dom, ogród i własne podwórko. Bez względu na pogodę za oknem i panująca porę roku starsza para zawsze była obok siebie.

  1. Żona polskiego skoczka pokazała się bez ubrań. Ma piękne ciało „Afrodyta”
  2. Przez lata więził ją w piwnicy i niewyobrażalnie, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej „więzienia” przyprawiają o ciarki
  3. Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka zaręczyła się! Pokazała ogromny pierścionek

Możemy dostrzec, jak czas obchodzi się z małżeństwem i jak odejście jednego z nich kończy wspólną wędrówkę, ale nie to, co ich łączyło. Ostatnie zdjęcie zaprezentowane przez fotografa jest bardzo wymowne i podkreśla to, co autor chciał nam przekazać.

Możemy wyciągnąć z tego przekazu wiele – że prawdziwa miłość istnieje i może przetrwać każda trudność. Jednakże niektórzy mogą wyczytać z niego smutną prawdę o kruchości życia. Czas traktuje każdego z nas tak samo, a przemijanie jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
fot. facebook.com

Starsze małżeństwo o każdej porze roku robiło sobie zdjęcie na tle swojego domu.

małżeństwo
fot. facebook.com

Zakochani małżonkowie pozują w tym samym miejscu od wielu lat.

małżeństwo
fot. facebook.com

Mijający czas nie zmienił uczucia między dwojgiem starszych ludzi.

małżeństwo
fot. facebook.com

Małżeństwo pozowało do fotografii nawet podczas wielkiej ulewy.

małżeństwo
fot. facebook.com

Smutek bijący z tego zdjęcia rozdziera serce i skłania do myślenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 3-miesięczny chłopiec trafił do szpitala z wysoką gorączką. Placówka odpowie za jego śmierć
  2. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  3. Mąż zostawił żonę i małego synka. Jego kochanka dowiedziała się prawdy i zemściła w mistrzowski sposób
  4. Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest przeurocza. Aktorka pokazała nowe zdjęcie dziecka
  5. Nigdy nie myj jajek przed włożeniem do lodówki. Mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.