Anna Mucha dodała relację na swój instagramowy profil, w której żali się na ciężkie sceny, jakie przyszło jej grać podczas najnowszych odcinków serialu „M jak Miłość”. Aktorka zdradziła, że nie radzi sobie zbyt dobrze ze stanem emocjonalnym odgrywanej przez nią postaci.

Na pomoc koleżance z planu ruszyła Katarzyna Cichopek, która w serialu wciela się w postać Kingi. Gwiazda wytłumaczyła fanom, dlaczego tak ciężkie jest całodniowe odgrywanie przygnębiających scen.

Anna Mucha zalała się łzami na planie „M jak miłość”

Aktorka dodała na swoje InstaStory nagranie, na którym widzimy, jak zapłakana siedzi na planie serialu „M jak Miłość”. Odgrywana przez gwiazdę postać Magdy przeżywa ostatnio prawdziwy kryzys, spowodowany między innymi informacją o zdradzie ukochanego. Anna Mucha wyznała, że od kilku dni jej praca na planie polega na płaczu i odgrywaniu przygnębiających scen, co kosztuje ją dużo siły.

-Kolejny dzień na planie. Kolejny dzień, kiedy Magda się dowiaduje, płacze i tak dalej. Sporo tego będzie. Raczej nie zniosła tej informacji najlepiej, co będę mówić. Ale ja też już mam trochę dosyć. Raczej źle znoszę te sceny, które teraz kręcimy — wyznała Anna Mucha na Instagramie.

Katarzyna Cichopek pociesza Annę Muchę

Na pomoc koleżance z planu „M jak Miłość” ruszyła inna aktorka — Katarzyna Cichopek. Gwiazda dołączyła do Anny Muchy podczas nagrywania przez nią InstaStory i wyjaśniła fanom, dlaczego odgrywanie scen płaczu jest tak przygnębiające dla aktora.

-Wcielając się w taką postać, która przeżywa tak trudne emocje, siłą rzeczy te emocje zostają z nami na cały dzień. Jest to bardzo wyciągające energetycznie — powiedziała Katarzyna Cichopek.

Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” postanowiła jednak wesprzeć koleżankę i chociaż odrobinę poprawić jej humor. Kasia Cichopek postanowiła namówić ją na wynagrodzenie sobie ciężkich scen po powrocie do domu.

-Więc dzisiaj musisz zrobić coś miłego po zdjęciach dla siebie, zadbać o siebie — namawiała Kasia Cichopek Annę Muchę.

Zobacz fragmenty nagrania aktorki:

Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość
Anna Mucha M jak Miłość

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Trudne chwile Katarzyny Cichopek na planie „Pytania na śniadanie”. Wiemy, co działo się za kulisami
  2.  Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.