Mam Talent to program, który pokochały miliony. Niestety skandal w amerykańskim show odbił się szerokim echem. Oskarżenia dotyczyły naruszenia wartości osobistych, dyskryminacji ze względu na płeć, dręczenia i rasizmu. Znamy szczegóły skandalu. 

Mam Talent czyli America’s Got Talent nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. Po zakończeniu 15. sezonu programu, największą sensacją okazały się zatargi między prowadzącymi i współtwórcami show.

Oskarżenia nie pozostawiają złudzeń

Gabrielle Union – amerykańska modelka i aktorka filmowa – swoją karierę rozpoczęła w 1996r. gościnnym występem w jednym z najbardziej znanych na świecie seriali komediowych „Przyjaciele”. W maju 2019r. dołączyła do obsady amerykańskiego reality-show, który w Polsce znamy jako Mam Talent. Choć emisja programu zakończyła się we wrześniu 2019 roku, to gwiazda nieustannie wzbudza kontrowersje związane ze swoimi jurorskimi doświadczeniami.

 Zaledwie kilka dni temu – 27 maja – aktorka zdecydowała się udzielić wywiadu portalowi variety.com, w którym potwierdza, że wraz z Julianne Hough zostały zwolnione z funkcji jurorek w programie Mam Talent po zakończeniu 14. sezonu show. Kilka dni po zajściu, Gabrielle zdecydowała się wydać raport dotyczący niestosownych zachowań, z jakimi musiała się zmierzyć podczas nagrań do programu

Co stało się podczas nagrań?

Według informacji przekazanych portalowi Variety, obie jurorki dostawały informacje na temat ich fryzur, które mogą być za bardzo „afroamerykańskie” dla widzów stacji. Kobieta skarżyła się również na nieprzestrzeganie podstawowych zasad higieny przez twórców programu oraz narażanie jej zdrowia poprzez palenie tytoniu w jej pobliżu, mimo wyraźnych przeciwwskazań lekarskich. Union nie przeszła obojętnie także obok żartów współprowadzących dotyczących rasy i płci. 

  1. Kinga Duda rozczarowała rodziców. Wszystko miało być zupełnie inaczej
  2. Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice
  3. Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora

Twórcy reality show zapewniają, że dokładają wszelkich starań, by zachować powagę i szacunek dla wszystkich pracujących nad programem. Według wewnętrznego śledztwa stacji nie odnotowano żadnych nieprawidłowości wobec aktorki

Aktorka twierdzi, że w Mam Talent jest wiele wspaniałych osób, którym zależy na pozytywnej atmosferze, jednak najbardziej wpływowe osoby nie pozwolą na radykalne zmiany w dotychczasowej pracy. W polskim Mam Talent też pełno jest kontrowersji. O jednej z nim mogliście przeczytać w innym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mam talent
Fot. youtube.com @ABC News

Gabriele Union wzięła gościnny udział w programie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Bałkański kraj od dziś dostępny dla turystów. Przyjmie także Polaków
  3. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda może nie być zadowolona
  4. Syn Zenka Martyniuka cały we łzach. Nie jest dobrze, co powiedzą rodzice?
  5. Nie żyje Anna Luboń. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę
  6. Pilny komunikat ministerstwa dla milionów rodziców i uczniów. Jest oficjalna odpowiedź na zadziwiający apel

Źródło: muzyka.interia.pl

 

ŹRÓDŁOVariety
Poprzedni artykułNajgorsze znaki zodiaku w historii. Lepiej trzymać się od nich z daleka, są mistrzami manipulacji
Następny artykułMOHITO Relaxed Summer
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.