Kiedy w 2008 roku Klaudia Kulawik występowała w popularnym show telewizyjnym TVN, Mam talent wielu ludzi wówczas wróżyło jej niesamowitą karierę. Dziewczyna zachwyciła jury swoim talentem, który w późniejszych latach postanowiła kształtować. Dzisiaj ma 22 lata, ukończyła brytyjską szkołę muzyczną i wyrosła na przepiękną kobietę.

Mam talent to prawdziwa kopalnia talentów i furtka do dalszej kariery dla wielu artystów, o czym przekonało się już wielu ludzi. Z uwagi na bardzo młody wiek Klaudia Kulawik postanowiła zająć się edukacją i przez dłuższy czas nie było o niej głośno. Wiele wskazuje na to, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Klaudia Kulawik Mam talent

W 2008 roku 11-letnia Klaudia Kulawik oczarowała swoim głosem nie tylko jurorów i zebraną w studio publiczność, ale także dziesiątki tysięcy telewidzów obserwujących wyczyny uczestników sprzed telewizora. Dziewczyna wykonała wówczas popularny utwór Czesława Niemena pt. Dziwny jest ten świat.

Telewizyjne reality show, to niejednokrotnie ścieżka do dalszej wybitnej kariery muzycznej dla wielu utalentowanych osób. Program Mam talent, jest jednym z nich. Emitowane w latach 2008-2019 na antenie TVN show pozwoliło nam na zapoznanie się z takimi artystami jak: Kamil Bednarek, Marcin Wyrostek, czy właśnie Klaudia Kulawik.

Mająca dzisiaj 22 lata Klaudia zajęła wówczas drugie miejsce, jednak wcześniej wspomniany występ wzruszył wszystkich do tego stopnia, że wielu ludzi wróżyło jej doskonałą i wieloletnią karierę. Niestety przez jakiś czas zrobiło się o niej nieco ciszej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie zmienia to faktu, ze dziewczyna w dalszym ciągu jest aktywna muzycznie i postawiła na rozwój w tym kierunku. Czas, w którym nie było o niej głośno poświęciła na naukę, która bez wątpienia przyniesie jej mnóstwo sukcesów życiowych.

Klaudia Kulawik dziś

Klaudia Kulawik, którą wszyscy kojarzymy z programu Mam talent w dalszym ciągu kreuje swój wokal. Jest absolwentką brytyjskiej szkoły muzycznej British and Irish Modern Music Institute w Londynie skąd wypłynęły takie gwiazdy jak: George Ezra, czy Tom Odell. Dodatkowo ma na swoim koncie także kilka własnych utworów.

Dla ciekawych jej talentu bez wątpienia interesujący będzie fakt, że trzy dni temu na YouTube pojawiły się jej cztery nowe utwory zatytułowane: Ballada, Superpowers, Duo oraz For My Brother.

Dodatkowo dziewczyna bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i chociaż nie posiada szerokiego grona obserwujących, jak inne polskie piosenkarki, to gromadzi ich się tam coraz więcej i bez wątpienia pozwoli jej to na gromadzenie coraz szerszej publiki.

Przypomnijmy, że niedawno pojawiały się plotki, jakoby program Mam talent znowu miał nie pojawić się na antenie TVN. Jeśli jesteście ciekawe, co słychać u innej z popularnych wokalistek programu, to odsyłamy was >tutaj<.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Mam talent
fot. TRICOLORS/East News

Klaudia Kulawik zasłynęła w 2008 roku w drugiej edycji programu Mam talent, gdzie zajęła drugie miejsce.

Dziś ma 22 lata i wyrosła na naprawdę piękną i wykształconą kobietę.

Na jej kanale YouTube kilka dni temu pojawiły się jej nowe utwory. Oto jeden z nich.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl