Mam Talent pożegnało wczoraj jednego z uczestników, który od dłuższego czasu zmagał się z okropną chorobą. Mieszkaniec Rybnika miał zaledwie 30 lat. To ogromna strata dla wszystkich jego fanów. 

Walka z chorobą jest naprawdę niesprawiedliwa. Śmierć tego chłopaka boli szczególnie, ponieważ sam przez długi czas angażował się w pomoc chorym i cierpiącym. W szczególności na uwadze miał dobro dzieci. 

Zmarł uczestnik Mam Talent 

3 grudnia bieżącego roku zmarł uczestnik Mam Talent, Tomasz Kabis. Mężczyzna stoczył bardzo nierówną walkę z nowotworem. Iluzjonistę pożegnała na Facebooku agencja eventowa Star Manager, z którą było mu dane współpracować. 

Mam Talent
facebook.com/TomaszKabis

– Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze! – obwieścili na swoim profilu.

Kiedy Tomasz Kabis dowiedział się o swojej chorobie?

Uczestnik Mam Talent o chorobie dowiedział się już w zeszłą Wigilię. Nie powstrzymało go to przed występami. Ponadto do ostatnich swoich dni mężczyzna nie zrezygnował ze swojej działalności charytatywnej. Trzeba przyznać, że jego postawa była wyjątkowa i godna podziwu. 

– Na razie czuje się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo czy chemioterapia daje radę. Jeżeli było by ciężko to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walką z rakiem. Wtedy będzie potrzebne wsparcie finansowe. – Tłumaczył w rozmowie z portalem se.pl jeszcze w lutym tego roku. 

Mam Talent
facebook.com/TomaszKabis

Tomasza Kabisa można było podziwiać w programie Mam Talent, który jest emitowany przez stację TVN w 2016 roku. Już wtedy zachwycał jurorów niecodziennymi zdolnościami. Ponadto został bardzo dobrze odebrany przez niemal wszystkich widzów. 

Informacja o jego chorobie poruszyła wiele serc. 16 czerwca udało się zorganizować rybnicki kabaRYJton, z którego dochód został w pełnej kwocie przeznaczony na leczenie Tomasza Kabisa. Niestety, iluzjoniście nie było dane wygrać walki z ciężką chorobą. 

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 Mężczyzna zachwycił w programie Mam Talent

 

Mam Talent
facebook.com/pg/TomaszKabis

O jego śmierci poinformowano również na profilu iluzjonisty. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Doda rozpłakała się na wizji. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia
  3. Po zakończeniu pracy w TVP Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie. Wszystko było już gotowe
  4. Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula Brzezińska-Hołownia ma bardzo ciekawy zawód
  5. Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu

źródło: planeta.pl

 

Poprzedni artykułPo zakończeniu pracy w TVP Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie. Wszystko było już gotowe
Następny artykułMakijaż pod okulary dla krótkowidza. Jak wyglądać idealnie?
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.