Mam Talent to jeden z tych talent-show, który od lat bawi, wzrusza i zachwyca widzów. Jeden z uczestników, pragnących dostać się do programu, zaskoczył wszystkich, a publiczność była nim zupełnie oczarowana. Wystarczyły 3 słowa, aby zgromadzeni na widowni goście zerwali się z miejsca, a jury patrzyło z ogromnym niedowierzaniem. Tego występu nie możecie przegapić.

Okazuje się, że aby stać się prawdziwą gwiazdą, wcale nie potrzebny jest idealny wokal czy ruch sceniczny. Mężczyzna, który pojawił się na scenie jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show, jest tego najlepszym przykładem. Widzowie nie mogli oderwać od niego wzroku, a ich nogi same rwały się do tańca.

Mam talent: Uczestnik rozkochał w sobie publiczność

W amerykańskiej wersji uwielbianego przez wszystkich show wziął udział niesamowity uczestnik. Publiczność zgromadzona w studio America’s Got Talent nie potrafiła ukryć swojego zachwytu nad jego… nietypowym talentem.

Mam talent
Screen z nagrania YouTube

Mam Talent po raz kolejny rozbawiło do łez. Jeden z uczestników dokonał niemożliwego.

Pomimo tego, że program swoją telewizyjną premierę miał w 2006 roku,  jury i widzowie czegoś podobnego nie widzieli jeszcze nigdy. 3 słowa, tyle wystarczyło, aby porwać i zupełnie oczarować publiczność. A komisja, no cóż… Początkowo patrzyli na mężczyznę z ogromnym zdziwieniem i nutą przerażenia po chwili jednak również dali ponieść się emocjom.

Zastanawiacie się jakie słowa zdołał wydusić z siebie mężczyzna? Chodzi oczywiście o: Tequila! Przez resztę swojego występu stał, a jego wzrok wbity był w ziemię. Swój sukces najprawdopodobniej zawdzięcza komicznej postawie i zachowaniu, które rozbawia do łez. Publiczność wstała z miejsc, a jury dosłownie płakało ze śmiechu. W połączeniu z energetyczną muzyką rozbrzmiewająca z głośników ten pokaz nie miał prawa się nie udać.

Internauci go pokochali

Pomimo tego, że mężczyzna nie zdołał zaśpiewać całego przygotowanego utworu, widzowie go pokochali. Kiedy nagranie z jego udziałem pojawiło się w sieci, salwom zachwytu nad jego talentem nie było końca!

– Polacy nie mają takiego poczucia humoru niestety. U nas by to nie przeszło i pewnie występ byłby przerwany- napisał jeden z mężczyzn w serwisie Facebook.

– Spekulowałbym czy zaśpiewał 3 słowa, czy jedno słowo 3 razy. Tak czy siad jestem zachwycony- dodał kolejny.

-Okazuje się, że Tequila wystarczy, by przejść dalej! Taki program to ja rozumiem- spuentowała kobieta.

ZOBACZ FILMIK ROZBRAJAJĄCY DO ŁEZ:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN. Gwiazda wraca do pracy?
  3. Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył odkrył kłamstwo córki
  4. Dom Staraków w Zakopanem. Znany gwiazdor wyjawił, co działo się w ich góralskiej posiadłości
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułCiężarna kobieta przeżyła śmierć kliniczną. 4 miesiące później urodziła zdrowe dziecko
Następny artykułMakijaż dla początkujących krok po kroku. Jak zrobić go idealnie?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.