Mam Talent to jeden z popularniejszych talent-show, emitowanych przez TVN. W programie każdy może spróbować swoich sił, pokazując przed jury oraz widzami swój największy talent. Show wypromował wiele talentów – głównie tych muzycznych. A ten niewątpliwie ma Klaudia Kulawik, którą mogliśmy oglądać na antenie TVN-u 12 lat temu – dziewczynka wówczas wywołała w widzach niesamowite emocje. Co robi dziś?

Czym aktualnie zajmuje się gwiazda programu Mam Talent – Klaudia Kulawik? Jak po 12 latach zmieniła się dziewczyna? Ciekawi? Nie uwierzycie, jak dziś wygląda.

Klaudia Kulawik z Mam Talent

Utalentowaną Klaudię Kulawik poznaliśmy za pośrednictwem Mam Talent. 11-letnia dziewczynka wystąpiła w pierwszej edycji talent-show, miało to miejsce w 2008 roku. Wówczas zachwyciła wszystkich swoim talentem i pięknym głosem, a także nietypowym repertuarem – jej wykonanie Dziwny jest ten świat Czesława Niemena dziś wciąż powoduje gęsią skórkę.

Dziewczynka w finale rywalizowała z duetem Melkart Ball zajmującym się akrobatyką. Ostatecznie jury i widzowie przyznali Klaudii drugie miejsce. Później głosy o niej ucichły, a ta, jak się okazuje, zajęła się karierą.

  1. Gwiazda znana z serialu emitowanego na TVP wpadła do jeziora. Prawdopodobnie nie żyje
  2. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  3. Pan młody nagle odwrócił się i uklęknął przed inną. Wszyscy zamarli, gdy usłyszeli jego słowa

Klaudia Kulawik dziś

Wokalistka ma dzisiaj 22 lata. W roku 2019 Polskę obiegła informacja, że zdolna dziewczyna ukończyła prestiżowe British and Irish Modern Music Institute w Londynie. Widzowie mogli ją ponownie zobaczyć w półfinałowym odcinku 12. edycji show TVN pod koniec 2019 roku.

Pierwszy singiel Klaudii Kulawik to Follow Me. Obecnie dziewczyna ma już na swoim koncie EP-kę, która ukazała się w sierpniu 2019 roku. Wokalistka dalej jest zafascynowana muzyką, nie przestaje tworzyć i komponować. Ponadto to piękna i dojrzała kobieta. Zobaczcie sami!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

mam talent
kadr z programu Mam Talent

Pamiętacie tę dziewczynkę?

 
Klaudia Kulawik to już piękna i dojrzała kobieta.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Podobnego, prywatnego pytania o Kaczyńskiego Duda nie mógł się spodziewać. Pojawiło się wyraźne zakłopotanie, prezes PiS nie będzie zachwycony
  2. Skandaliczne zachowanie polskiego turysty w Czechach. Doszło do tragedii. Jest nagranie
  3. Rodzinny dramat na Pomorzu. Mąż odebrał życie żonie, później popełnił samobójstwo. W domu były dzieci
  4. Pamiętacie Weronikę ze ”Złotopolskich”? Nagle zniknęła, o jej odejściu krążyły legendy, a prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  5. Masz podejrzenie, że partner Cię zdradza? Ekspertka radzi: Przyjrzyj się jego włosom
  6. Szumowski nie mógł dłużej milczeć. Minister wydał nagły komunikat ws. II tury wyborów

źrodło: muzyka.interia.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.