Mam Talent możemy oglądać na antenie TVN od ponad 11 lat. Jak się niedawno okazało, w kolejnej edycji szykują się wielkie zmiany. W ostatnim czasie z udziału w show postanowił zrezygnować pewien znany gwiazdor. Fani programu obawiają się, że bez niego talent show może już nie być takie samo. 

Program Mam Talent oparty na brytyjskim formacie Got Talent wciąż cieszy się ogromną popularnością. Trzeba przyznać, że występ w tym show jest furtką do zaistnienia na polskiej scenie. Dzięki niemu popularność zdobył, chociażby Kamil Bednarek, czy też Marta Podulka. 

Mam Talent szykuje wielkie zmiany 

Jak w większości takich programów, jego całość tworzą nie tylko uczestnicy, którzy pragną stać się sławni i wygrać nagrodę pieniężną za swoje wyjątkowe umiejętności. Istotną rolę odgrywają też gwiazdy polskiego show-biznesu, które wkładają w program wysiłek i zaangażowanie.

Mam Talent na przestrzeni lat mogliśmy obserwować już kilka zmian w składzie ekipy. Jak zapewne pamiętają fani programu w przeszłości występy na scenie oceniali Robert Kozyra, a nawet Kuba Wojewódzki. Dziś o losach uczestników decydują: Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska.

Mam Talent
instagram.com/szymon.holownia/

Jedna rzecz w popularnym show była jednak stała. Od samego początku prowadził je bardzo zgrany duet, który już w pierwszej edycji, dzięki swojemu wyjątkowemu poczuciu humoru, zdobył uznanie publiczności. Mowa tutaj o Marcinie Prokopie i Szymonie Hołownii. Jak się okazuje już niedługo jeden z nich będzie musiał zacząć szukać nowego partnera. 

Dlaczego Szymon Hołownia odszedł z Mam Talent?

Szymon Hołownia postanowił podzielić się smutną nowiną na swoim facebookowym profilu. We wpisie oznajmił, że podczas następnej edycji nie zobaczymy go już na scenie programu Mam Talent. 

– A już w sobotę — po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą – czytamy na jego Facebooku. 

Mam Talent
instagram.com/szymon.holownia/

Czym spowodowana jest decyzja Szymona Hołowni? Dziennikarz argumentuje swoją decyzję tym, że chce nie chce zatrzymywać się w miejscu. Ten moment według niego jest dobry, aby w życiu zawodowym zrobić krok naprzód. 

– Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) – dziękuję. – oznajmił Szymon Hołownia. 

Dziennikarz zapewnił w swoim wpisie, że nie rozstaje się ze swoimi fanami. Już wkrótce zobaczymy go w nowych wyzwaniach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mam Talent
facebook.com/szymonholowniaoficjalny/

Szymon Hołownia o odejściu z Mam Talent poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Mam Talent
facebook.com/szymonholowniaoficjalny/

Od 2008 roku tworzył z Marcinem Prokopem bardzo zgrany duet. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Wszyscy znają jej piosenkę z „Na dobre i na złe”. Anna Jurksztowicz ma 54 lat i wciąż zachwyca urodą
  3. Zdrada w polskim show-biznesie. 5 najgłośniejszych zdrad w show-biznesie, o których mogłeś nie słyszeć
  4. Mandaryna jest w ciąży? Media zauważyły brzuszek u gwiazdy
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródło: pudelek.pl

 

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.