Mam Talent wystartuje dopiero we wrześniu, jednak Agnieszka Chylińska, jurorka show, nie daje o sobie zapomnieć! Niedawno piosenkarka po raz kolejny znalazła się na ustach Polaków, a wszystko przez zmiany w jej wyglądzie. Gwiazda TVN postanowiła sprawić sobie nowe tatuaże. Co wymyśliła? Wybrała ryzykowne miejsce!

Agnieszka Chylińska jest jedną z najoryginalniejszych polskich gwiazd. Artystka wyróżnia się nie tylko barwną osobowością, lecz także odważnym wyglądem. Uwielbia zmieniać fryzury, a jej ciało zdobią liczne tatuaże. Niedawno jurorka Mam Talent postanowiła sprawić sobie kolejne. Nie zgadniecie, jakie wybrała miejsce! Tylko najodważniejsi decydują się na taki krok. Fani chętnie poznaliby ich znaczenie. Czy artystka zdradziła, jaka historia kryje się za jej nowymi ozdobami? A może wolała zachować to w sekrecie? 

Jakie tatuaże zrobiła gwiazda Mam Talent

Agnieszka Chylińska od początku kariery jest wielką miłośniczką tatuaży. Z biegiem lat na ciele piosenkarki pojawiało się coraz więcej ozdób, które stopniowo pokryły niemal całe ręce, dekolt czy ramiona artystki — jeden znajduje się nawet na jej głowie!

Fani spodziewali się, że pozostaje tylko kwestią czasu, gdy gwiazda TVN decyduje się na kolejny tatuaż. Ta chwila nareszcie nadeszła i dumna jurorka Mam Talent pokazała światu swoją najnowszą ozdobę! Jak czytamy na pomponik.pl, postanowiła pochwalić się nowym nabytkiem podczas castingu do kolejnego sezonu programu. Okazało się, że tym razem Agnieszka Chylińska wytatuowała palce u rąk! Możemy na nich dostrzec takie symbole jak między innymi zapalona świeczka, sztylet, serce czy jaskółka. 

Agnieszka Chylińska na razie nie zdradziła, co oznaczają symbole, jakie wytatuowała na placach. Czy artystka w przyszłości zmieni zdanie? Być może ozdoby symbolizują prywatne kwestie, o których wolałaby rozmawiać tylko z najbliższymi i rodziną. 

Co robi Agnieszka Chylińska?

Obecnie Agnieszka Chylińska ma pełne ręce roboty — gwiazda prowadzi przesłuchania uczestników kolejnej edycji programu Mam Talent. Na dodatek piosenkarka jest w trakcie promowania swojej najnowszej książki dla dzieci, czyli Zezia, miłość i bunt na statku

Poza Agnieszką Chylińską w castingach do kolejnej edycji Mam Talent uczestniczą także tradycyjnie Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Cała trójka regularnie publikuje zdjęcia z wyjazdów do największych polskich miast. To niezwykłe, że mimo nawału pracy gwieździe udało się znaleźć trochę czasu, by odwiedzić studio tatuażu! Szczególnie że ma na głowie nie tylko obowiązki zawodowe, lecz także rodzinne — jest mamą trojga dzieci. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie partnera Marka!

Jak podobają wam się tatuaże, na które zdecydowała się Agnieszka Chylińska? Gwiazda Mam Talent nie boi się, co pomyślą o niej inni i żyje w zgodzie z własnymi upodobaniami — brawo! 

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ:

mam talent agnieszka chylińska
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska jest ostatnio bardzo zapracowana. 

mam talent agnieszka chylińska
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Mimo to gwiazda Mam Talent zdecydowała się na zrobienie kolejnych tatuaży!

mam talent agnieszka chylińska
fot. instagram.com @agnieszka.chylinska

Jak myślicie, co mogą oznaczać nowe tatuaże piosenkarki?

Zobacz nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szczere wyznanie Agnieszki Włodarczyk „Bywają takie chwile, kiedy jestem wściekła patrząc na zakochane pary”
  2. Nie żyje gwiazdor „Facetów w Czerni”. Rip Torn miał 88 lat
  3. Najlepsze filmy akcji, psychologiczne i sensacyjne. TOP LISTA!
  4. Modelka zaręczyła się ze swoją dziewczyną? Internet oszalał na punkcie Cary Delevingne i Ashley Benson
  5. Małgorzata Rożniatowska przeszła spektakularną metamorfozę. Kisielowa z „M jak Miłość” wygląda fenomenalnie

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułKatarzyna Dąbrowska już tak nie wygląda. Aktorka pochwaliła się nową, modną fryzurą
Następny artykułTomasz Kammel popiera ruch LGBT na Instagramie. Fani są podzieleni
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.