Mam Talent: finalista programu wyjawił, że choruje na raka. Wstrząsające informacje otrzymał w Wigilię 2018 roku: Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki, czytamy. Trwa walka o jego życie.

Mam Talent: 30-letni uczestnik programu zmaga się z poważną chorobą. Lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór serca, śródpiersia i opłucnej. Fanów poinformował o wszystkim na Facebooku. O pomoc prosił internautów. Okazali się dużo bardziej hojni, niż się spodziewał. Jak sobie radzi gwiazdor programu?

Mam Talent: Tomasz Kabis choruje na raka

Tomasz Kabis zasłynął jako iluzjonista w programie Mam Talent. Chociaż nie udało mu się wygrać, to dzięki show zyskał dużą popularność. Kilka miesięcy temu gwiazdor przyznał, że choruje na nowotwór. Zrobił to w Światowy Dzień Walki z Rakiem. Na Facebooku zamieścił druzgocącą informację. 

– Okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto. Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym, co dobrego u mnie to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby. Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki — napisał magik.

Zdradził też, że przeszedł już chemię i operację usunięcia guza o wielkości 15 na 11 centymetrów. Niestety, jego leczenie jest bardzo kosztowne. Na szczęście znalazło się wiele osób, które chętnie wsparły iluzjonistę.

Tomasz Kabis: zbiórka pieniędzy

Zbiórka na największą sztuczkę świata-pokonanie raka! Pod takim hasłem przyjaciele Tomka prowadzą internetową zbiórkę pieniędzy na leczenie. Nie spodziewali się takiego odzewu!

– Mówi się, że dobro wraca i choć Tomek prosi jedynie o modlitwę i mocne trzymanie kciuków, wiemy, że wsparcie materialne znacząco pomoże mu w walce o życie i zdrowie, a także w powrocie do tego, co kocha najbardziej, czyli występów — pisali w opisie zbiórki.

Cel, jaki założono to 10 tysięcy złotych. W tej chwili internauci wpłacili już ponad 26 tysięcy! Zbiórka trwa do końca miesiąca. W trakcie pobytu w szpitalu Tomasz Kabis wykorzystuje swoje magiczne umiejętności i zajmuje się chorymi dziećmi. Wcześniej był wolontariuszem w domu dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA TOMASZA KABISA:

mAM TALENT
facebook.com/Kabi315

Znany magik otrzymał wstrząsającą diagnozę.

Mam talent
facebook.com/Kabi315

Teraz przechodzi poważne leczenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Jaka to melodia” będzie miało nową prowadzącą? Widzowie TVP ją kochają!
  2. Majka Jeżowska w szczerym wyznaniu: ”Nie mogłam sobie wyobrazić, że będę dalej się tym zajmować”
  3. Marcin Prokop opublikował zdjęcie w towarzystwie Marcina Gortata i Doroty Wellman. Kto z nich jest najwyższy?
  4. Anny Popek ma wyjątkowo imponujące wykształcenie. Ukończyła m.in. prestiżowy kurs BBC
  5. Nie żyje Cameron Boyce. Gwiazdor Disneya miał zaledwie 20 lat

Źródło: muzyka.interia.pl

Poprzedni artykułStrażacy znaleźli kota w płonącym mieszkaniu. Nie dawał oznak życia
Następny artykułOjciec Braci Golców zmarł, gdy byli jeszcze dziećmi. ”Jego choroba trwała niespełna miesiąc”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.