Mam Talent wykreowało wiele gwiazd, które po dziś dzień wzbudzają olbrzymie zainteresowanie. Wśród nich była piękna i utalentowana tancerka i akrobatka. Niestety media obiegła fatalna informacja — jedna z gwiazd programu nie żyje. Ciało kobiety wyłowiono z rzeki. Czy tej tragedii można było zapobiec?

Świat obiegły przerażające wieści: uczestniczka rumuńskiej edycji programu Mam talent, Alla Klyshta nie żyje. Ciało akrobatki i tancerki wyłowiono z niemieckiej rzeki Ren. Kobieta miała zaledwie 33 lata. Jak mogło dojść do takiej tragedii?

Mam Talent: nie żyje gwiazda programu

Ałła Klyshta zasłynęła jako świetna tancerka, a także akrobatka. Szerszej publiczności dała się poznać w rumuńskiej edycji popularnego talent show Mam talent. Kobieta pochodziła z Ukrainy, jednak od kilku lat mieszkała w Niemczech, a dokładnie  w Badenii-Wirtembergii. Z końcem kwietnia słuch po tancerce zaginął — nie odbierała telefonów, nie pojawiała się na służbowych spotkaniach i nie utrzymywała kontaktu z rodziną. Pełni niepokoju przyjaciele zawiadomili policję o zaginięcia kobiety. Niestety wydarzyło się najgorsze.

Tragiczna historia

Ciało Ałły zauważyli przechodnie. Zostało wyłowione z niemieckiej rzeki Ren. Następnego dnia został zatrzymany jej partner, któremu postawiono zarzut zabójstwa. Przyjaciele tancerki relacjonowali, że relacja pary w ostatnim czasie zdecydowanie się pogorszyła. 

– Jej były chłopak był bardzo miły, ale ich związek przechodził wzloty i upadki. Powiedziała mi, że nie są już parą, ale nadal pracują razem — cytuje przyjaciela zmarłej portal o2.pl.

The Sun podaje, że Prokurator z Freiburg, który bada całą sprawę, poinformował miejscowe media, że istnieje podejrzenie zabójstwa. Podobno akrobatka nie zmarła w wyniku utopienia, tylko kilka godzin wcześniej. Policjanci mają już wyniki sekcji zwłok Ałły, jednak ze względu na dobro śledztwa funkcjonariusze policji na razie ich nie ujawnili. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mam talent
instagram.com @allaklyshta
1
2
Poprzedni artykułGdzie mieszka Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Istny raj, tysiące kilometrów od Polski
Następny artykułCórki Michała Wiśniewskiego, Fabienne i Vivienne to już nastolatki! Są niezwykle podobne do taty