Mam talent: uczestniczka pierwszej edycji show stacji TVN powaliła wszystkich na kolana. Zarówno widzowie, jak i członkowie jury docenili jej głęboki głos, a 15-latka dotarła aż do finału. Co dziś robi i jak wygląda Paulina Lenda? Zdradzamy, że diametralnie zmieniła styl!

Mam talent: młoda uczestniczka programu zaśpiewała piosenkę Ready for Love i wbiła jurorów w fotele! Cover w jej wykonaniu sprawił, że widzowie oszaleli na jej punkcie. Wróżono jej wielką karierę, ale do dziś nie udało jej się przebić do pierwszej ligi polskiego show-biznesu. Jak dziś wygląda i co robi Paulina Lenda?

Mam talent: Paulina Lenda dotarła do finału

Paulina Lenda w 2008 roku była prawdziwym objawieniem pierwszej edycji programu. Jej głęboki głos sprawił, że dla wielu osób była faworytką. Wokalistka była także dwukrotną laureatką Szansy na sukces. W 2007 wzięła udział w odcinku z udziałem zespołu Kombii, gdzie na koniec wspólnie z grupą wykonała piosenkę Kochać cię za późno. Pojawiła się też w programach X Factor i Must be the music, gdzie wystąpiła wraz z nieistniejącym już zespołem Kruki. Zaśpiewała tam piosenkę, którą sama napisała. Zespół swoją muzykę określił jako mieszankę rocka, grunge’u, psychodelii i blues rocka.

Niestety, Paulinie nie udało się przebić w show-biznesie. W 2014 roku wydała debiutancki album Wolf Girl. Po sześciu latach zszokowała wszystkich ogromną zmianą wizerunku! Czym się dziś zajmuje?

Co dziś robi Paulina Lenda?

Paulina Lenda jest wokalistką i autorką teksów. Cały czas zajmuje się muzyką. W 2018 roku wzięła ślub z Piotrem Kozubem, gitarzystą ich wspólnego zespołu Our House By The Lake. Aby wydać płytę, para zbierała fundusze na jednym z portali przeznaczonych do publicznych zbiórek pieniędzy. Internauci wpłacili na ten cel niemal 13 tysięcy złotych.

Artystka pracuje też nad solowym projektem elektronicznym pod pseudonimem LEANDA. O swoich poczynaniach informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, które osobiście prowadzi. Mamy nadzieję, że o Paulinie znowu zrobi się głośno!

ZOBACZ ZDJĘCIA PAULINY LENDY:

Mam talent
YouTube.com @mam talentPoland

Paulina Lenda oczarowała widzów programu Mam talent.

Mam talent
instagram.com/ourhousebythelake

Gwiazda wciąż zajmuje się muzyką.

Mam talent
instagram.com/ourhousebythelake/

Z mężem założyła własny zespół.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska zakochana! Nigdy nie wyglądała tak pięknie, zobaczcie tylko to zdjęcie
  2. Jaką dietę stosuje Henryka Krzywonos? ”Wszystko robię, żeby utrzymać wagę”
  3. Małgorzata Rozenek ćwiczy w domu! Jej idealna figura to zasługa prostych ćwiczeń
  4. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  5. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: teleshow.wp.pl

Poprzedni artykułJak jeść ostrygi? 10 sprawdzonych porad
Następny artykułKobieta powiedziała psu „Kocham Cię”. Jego reakcja sprawiła, że zalała się łzami
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.