Mam Talent: pochodzenie Agustina Egurroli to niemała zagadka dla każdego fana hitowego talent show. Wiele osób zastanawia się, skąd wzięło się jego niecodzienne nazwisko – znany tancerz i choreograf pierwsze lata życia spędził z dala od Polski. Skąd pochodzi Agustin Egurrola? 

Agustin Egurrola zadebiutował na szklanym ekranie jako juror programu You Can Dance, co zagwarantowało mu wielką popularność, która po dziś dzień nie maleje. Jego kariera telewizyjna ewoluowała i już od kilku lat występuje w programie Mam Talent, gdzie świetnie sprawdza się jako juror. Pochodzenie Egurroli jest naprawdę zaskakujące, a jego korzenie egzotyczne. Skąd pochodzi Agustin Egurrola? 

Skąd pochodzi Agustin Egurrola?

Agustin Egurrola to znany i lubiany tancerz, a także juror hitowego talent show TVN: Mam Talent. Poprzez egzotyczną urodę i nazwisko jego wizerunek zawsze wzbudzał spore zainteresowanie wśród widzów i internautów. Skąd pochodzi Agustin Egurrola? Jego pochodzenie może was zaskoczyć. Matka tancerza jest Polką, tłumaczką języka hiszpańskiego, natomiast ojciec jest Kubańczykiem, z wykształcenia lekarzem weterynarii. Juror Mam Talent urodził się w Warszawie, jednak tuż po narodzinach przyszłego tancerza jego rodzice przenieśli się na Kubę, gdzie mieszkali przez 5 lat.

Agustin Egurrola o Kościele 

Dlaczego wrócił do Polski? Gdy miał 5 lat, jego rodzice się rozwiedli, toteż matka zabrała go z powrotem do Polski i zamieszkali się na warszawskim Żoliborzu. To właśnie tam młody Agustin dorastał, służąc również jako ministrant w lokalnej parafii. Jak się okazuje, wiara w Boga i Kościół odegrały bardzo istotną rolę w życiu młodego tancerza. 

– Byłem rzeczywiście blisko Kościoła, w czasie mszy czytałem Pismo Święte. W liceum i na pierwszym roku Akademii Wychowania Fizycznego chodziłem na pielgrzymki do Częstochowy. Zdarzyło się to cztery czy pięć razy. Poznałem wtedy wielu wspaniałych ludzi, pamiętam tę niesamowitą atmosferę. To bardzo ważne momenty, kiedy kształtował się mój charakter oraz światopogląd – wyznał na łamach magazynu Viva!.

Agustin Egurrola w Mam Talent

W 2013 roku skład jurorski programu Mam Talent się zmienił i do  Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak dołączył właśnie Agustin Egurrola, zastępując tym samym poprzedzającego go Roberta Kozyrę. Doświadczenie telewizyjne, jakie zdobył piastując fotel jurora w You Can Dance sprawiło, że również w nowym talent show sprawdził się znakomicie. Już jesienią 2019 zobaczymy 12-stą edycję show. Będziecie oglądać? 

ZOBACZ ZDJĘCIA AGUSTINA EGURROLI:

Mam Talent
instagram.com/agustinegurrola/

Agustin Egurrola ma kubańskie korzenie – jego ojciec jest Kubańczykiem. 

mam talent
instagram.com/agustinegurrola/

Od 2013 roku jest jurorem w Mam Talent.

mam talent
instagram.com/agustinegurrola/

W młodości był ministrantem, a Kościół odgrywał ważną rolę w jego życiu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  2. Katarzyna Cichopek w obiektywie syna. Kreacja aktorki „M jak miłość” wywołała falę komentarzy
  3. Joanna Krupa o ujawnieniu ciąży Warnke na pokazie mody: „Nie pasowało mi to”
  4. Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA potwierdziły ojcostwo
  5. Ewa Farna pokazała synka! Artystka już wróciła do pracy i ruszyła w trasę koncertową

 

Poprzedni artykułJoanna Górska zaręczona! Dziennikarka Polsatu pokazała pierścionek i narzeczonego
Następny artykułLucyna Grobicka była legendarną pogodynką TVP i ulubienicą widzów. Nazywano ją „Mgiełka”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.