Mam Talent to jeden z najpopularniejszych polskich programów stacji TVN. Nic zresztą dziwnego – początkowo do show Polaków przyciągali najbardziej znani celebryci. W jury programu zasiadały takie gwiazdy jak Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a prowadzącymi zostali Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia. Serca widzów ostatecznie skradli jednak uczestnicy, którzy na scenie robili czasem rzeczy piękne, czasem straszne, a prawie zawsze zaskakujące. Jedną z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek była Anna Żelazna.

Widzowie Mam Talent na TVN nie mogli uwierzyć w to, co widzą na ekranach

3 lata temu Anna Żelazna wkroczyła na deski sceny castingu Mam Talent, a widzowie TVN najpierw zastygli, by po chwili wybuchnąć śmiechem. Ostry, niechlujny makijaż i wyjątkowo „specyficzny” sposób mówienia to był jednak dopiero początek.

Zdradziła, że z zawodu jest technikiem hotelarstwa, choć nie pracowała w tej branży. Zamiast tego postanowiła zająć się… fotomodelingiem. Po sprawdzeniu okazuje się, że faktycznie – w sieci do tej pory istnieje kilka jej profili na stronach, gdzie pokazuje swoje „wdzięki” na łonie natury, nago, z dziwnymi gadżetami i w ubiorach z „poprzedniej dekady”.

Mam Talent TVN: Gdy Anna zaczęła śpiewać, Agnieszka Chylińska schowała się pod stół

Marcin Prokop i Szymon Hołownia być może myśleli, że Annie lepiej wychodzi śpiewanie niż malowanie się. Niestety, nic z tych rzeczy. Kiedy uczestniczka zaczęła wyć, jurorzy schowali się pod stół i gdyby szybko nie przerwali występu, to zamontowane w budynku szyby najprawdopodobniej by popękały.

Anna nie przeszła do kolejnego etapu Mam Talent TVN, jednak udział w programie zapewnił jej ogromną popularność. Nagranie z jej występu ma już ponad 5 milionów odtworzeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gwiazda Mam Talent TVN postanowiła zamienić śpiew na filmy dla dorosłych

Po porażkach w modelingu i śpiewaniu, Anna Żelazna postanowiła zająć się kręceniem… filmów dla dorosłych. Niestety dla niej i na szczęście dla reszty świata, także i tu jej nie wyszło. Po zagraniu w 4 filmach serii „Podrywacze”, producent zakończył z nią współpracę. Jak twierdzi, filmy z jej udziałem były na tyle słabe, że nikt nie chciał ich oglądać. Może Anna jednak powinna spróbować wyuczonego zawodu hotelarza?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg