Mam talent w swojej historii widział kilka naprawdę spektakularnych metamorfoz. Uczestniczka brytyjskiego Mam talent kilka lat po wystąpieniu w programie pokazała swoją nową figurę. Jesteśmy oczarowani tym jak wygląda.

Rosie O’Sullivan miała 18 lat, kiedy wystąpiła w programie. Ważyła wtedy 180 kilogramów. Pięć lat później, dziewczyna jest nie do poznania.

Gwiazda Mam talent schudła 100 kg

Fani Mam talent na pewno będą mieć trudności z rozpoznaniem Rosie O’Sullivan, ponieważ uczestniczka popularnego show schudła aż 100 kilogramów i wygląda wspaniale! W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika The Sun, O’Sullivan przyznała, że powodem jej otyłości było uzależnienie od jedzenia:

– Byłam uzależniona od jedzenia. Zaraz jak skończyłam jeden posiłek, myślałam o następnym. Ludziom, którzy normalnie się odżywiają, może być ciężko to sobie wyobrazić, ale ja to porównuję do alkoholika, który zawsze myśli o kolejnym drinku.

Co sprawiło, że uczestniczka Mam talent postanowiła zmienić swój wygląd? Zwierzając się brytyjskiemu brukowcowi, Rosie O’Sullivan przyznała, że decyzję o schudnięciu podjęła z powodu trudności, jakie przysparzała jej otyłość. Rosie wspomniała też, jak trudno jej było znaleźć odpowiednie ubrania w jej rozmiarze.

-Kiedy sięgnęłam dna z moją wagą, powiedziałam moim rodzicom, że potrzebuję operacji, która pomoże mi pozbyć się zbędnych kilogramów (…). Ponadto, chodziłam na siłownię, basen, ale wciąż obsesyjnie myślałam o jedzeniu.

Po kosztownej operacji (50 000 funtów), uczestniczka Mam talent pracowała nad utrzymaniem swojej wagi. Poddała się również operacji usunięcia bardzo rozciągniętej skóry, która była pamiątką po otyłości i starym życiu.

Obecnie, uczestniczka Mam talent nadal kontynuuje swoją muzyczną karierę. Warto przypomnieć, że Rosie O’Sullivan doszła w 2013 roku do półfinału programu. Życzymy jej wielu muzycznych sukcesów oraz utrzymania nowej wagi.

A wy co myślicie o tej przemianie? Czyż nie jest spektakularna?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mam talent
Fot.instagram.com @rosieosullivan
Mam talent
Fot.instagram.com @rosieosullivan
Mam talent
Fot.instagram.com @rosieosullivan
Mam talent
Fot.instagram.com @rosieosullivan

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zachcianki polskich gwiazd. Nic nie przebije Beaty Kozidrak
  2. Te gwiazdy wychowały się w biedzie, a teraz żyją w LUKSUSIE!
  3. Wiemy, jak Marek Mostowiak zniknie z „M jak Miłość”! Nagrano już ostatnią scenę

źródło: kozaczek.pl, thesun.co.uk

Poprzedni artykułDlaczego kobiety zdradzają swoich facetów? Fakty
Następny artykułQuebonafide zostanie piłkarzem. Koniec z muzyką?
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.