Mama Kacperka nie chce uwierzyć w to, że jej dziecko utonęło. Jak czytamy w Super Expressie, kobieta podejrzewa, że być może chłopiec został porwany. Ojciec dziecka w końcu się wygadał, podobno ktoś mu groził. Do akcji wkroczył detektyw Rutkowski. Sytuacja jest niezwykle poważna, to już prawie tydzień od zaginięcia.

3,5-letni Kacperek zaginął w poniedziałek wieczorem, kiedy to wraz ze swoim tatą przebywał na działce. Mężczyzna na chwilę stracił go z oczu i nagle ślad po dziecku zaginął. Do tej pory zakładało się przykry scenariusz. Mama dziecka sugeruje co innego. Czy możliwe, że Kacperek został porwany?

Mama Kacperka podejrzewa porwanie

Jak podaje Super Express, ojciec Kacperka na kilka dni przed jego zaginięciem powiedział matce dziecka, że ktoś mu groził. Podobno padły słowa:

– Dziewczyno, ty nic nie rozumiesz, oni chcą mnie połamać.

Mama chłopca nie chce wierzyć w to, że dziecko utonęło, jej zdaniem mogło zostać porwane przez ludzi, którzy grozili jej partnerowi. Sprawą zajmuje się już biuro detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

  1. Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny
  2. Wiemy, co partner mamy Kacperka powiedział jej przed zaginięciem. Włos jeży się na głowie
  3. Mieszkańcy bloku są wściekli. Nie mogli uwierzyć, co było ukryte w ich własnych domach

Poszukiwania Kacperka wciąż trwają

Najprawdopodobniejszy scenariusz wielu osób zaangażowanych w tę akcję zakłada, że dziecko utonęło w pobliskiej rzece. Do tej pory przeszukano już mnóstwo terenu oraz wiele kilometrów rzeki. Niestety na razie bez skutku.

W akcję włączył się jasnowidz Krzysztof Jackowski, o którego wizjach dowiecie się tutaj, oraz detektyw Krzysztof Rutkowski, który, według informacji z portalu se.pl, oferuje 50 tys. złotych osobie, która pomoże odnaleźć Kacperka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 W akcję zaangażował się detektyw Rutkowski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?”
  2. Tragiczne odkrycie na polskim jeziorze. Wiadomość z północy Polski wprawia w osłupienie
  3. Skorzystałeś z oferty w Biedronce? Trwa dochodzenie, mogą wyciągnąć konsekwencje od pracowników
  4. Studentka przestała odbierać telefony, znajomi zaczęli się martwić. Pomogła im aplikacja na telefon, niestety było za późno
  5. Kasia Kowalska zwróciła się do swojej córki. Już wszyscy wiedzą, co chciała jej przekazać
  6. SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegóły

źródło: se.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.