Mama, która nudziła się na kwarantannie, dała ponieść się wodzom wyobraźni. Niestety, kiedy opublikowała filmik w popularnej aplikacji, wylała się na nią fala krytyki. Jak się okazało, kobieta postanowiła umalować swoje kilkumiesięczne dziecko, co w szczególności nie spodobało się niektórym internautom.
 
Mama, która stwierdziła, że świetnym pomysłem będzie domalowanie swojej kilkumiesięcznej córeczce złowrogich brwi, nie spotkała się z aprobatą internautów. Czemu nakładasz makijaż swojemu dziecku – pisali oburzeni użytkownicy popularnej aplikacji TikTok.
 
 
Mama pomalowała dziecko
 
28-letnia mama z Oregonu w Stanach Zjednoczonych, podczas kwarantanny miała z pewnością za dużo wolnego czasu. Z nudów kobieta postanowiła zrobić karierę w popularnej aplikacji mobilnej, zamieszczając tam filmiki swojej kilkumiesięcznej córeczki, której dorysowała brwi kredką do oczu. Sławę zyskała, jednak czy o taki rozgłos chodziło?
 
 
Mama, która stwierdziła, że dorysowanie złowrogich brwi małemu dziecku rozśmieszy internautów, lekko się przeliczyła. Choć wśród użytkowników TikToka nie brakowało tych, którym pomysł się spodobał, pod opublikowanymi filmikami widniało sporo negatywnych komentarzy.
 
Nie – pisali wymownie internauci – Czemu nakładasz makijaż swojemu dziecku? – pytali z zażenowaniem.
  1. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka

Kilkumiesięczne dziecko z makijażem

Choć widok krzaczastych brwi na małej, słodkiej buzi, które zdecydowanie zmieniają wyraz twarzy, dla niektórych może wydać się bardzo zabawny, internauci nie mają wątpliwości, że mama nie powinna malować dziecka kosmetykami, które często w swoim składzie mają substancje, pozostawiające wiele do życzenia.

Czy waszym zdaniem, takie zachowanie jest zabawne?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mama
@missmoxoxo, TikTok

Mama postanowiła namalować swojej córeczce brwi. Internautom się to nie spodobało.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 6-latka wpadła do stawu. Trwa akcja reanimacyjna
  2. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności
  3. Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
  4. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu
  5. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę po ekspresowym głosowaniu w Sejmie. Wiemy, co z wyborami
 

źródło: webniusy.com
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.