Mama była odizolowana od dzieci z uwagi na panującą kwarantannę. Jej rodzina bardzo martwiła się o to, że kobieta czuje się samotna. Syn postanowił więc odwiedzić mamę w taki sposób, by nie naruszyć zasad kwarantanny. Metoda, jaką wybrał, prawdziwie zszokowała kobietę!

Mama przebywa w ośrodku, w którym zakazano odwiedzin z uwagi na pandemię. Jej syn odkrył doskonały sposób, by się z nią spotkać. Jego metoda wprawiła kobietę w niemałe osłupienie!

Mama była naprawdę zdziwiona

80-letnia kobieta mieszka w ośrodku dla starszych osób. Pandemia uniemożliwiła rodzinom odwiedzanie podopiecznych Domu Opieki. Rozłąka dla wielu jest prawdziwym ciosem. Pewien mężczyzna postanowił jednak wymyślić sposób, by się ze swoją mamą zobaczyć. Zmartwił go jej telefon, w którym rodzicielka żaliła się, że panująca sytuacja ją frustruje. Jego pomysł wzruszył wielu. Mężczyzna posłużył się przyrządem, który na co dzień służy mu w pracy. 

Charley Adams z Ohio zajmuje się pielęgnacją drzew m.in. przy użyciu technik dostępu linowego. Miał więc do dyspozycji podnośnik, którym posługuje się w codziennej pracy. Podnośnik był na tyle wysoki, by dosięgnąć wysokości okna mieszkania, w którym mieszka mama mężczyzny. Gdy starsza kobieta ujrzała za oknem swojego syna, wzruszeniom nie było końca!

  1. Nie musisz wyrzucać jajek po terminie ważności. Mamy prosty trik na sprawdzenie ich świeżości
  2. Rząd planuje ogromną zmianę na samą Wielkanoc. Dotyczy wszystkich, wielu Polaków się wścieknie
  3. Nauczycielki z TVP są przerażone skalą hejtu. „Jesteśmy tak zaszczute, że boję się wyjść z domu”

Wspaniały gest syna

Zachowanie mężczyzny rozczuliło wszystkich mieszkańców Domu Opieki. Zdjęcie obrazujące to wydarzenie udostępniono na Facebooku, szybko więc osiągnęło popularność. Dla wielu takie gesty to prawdziwe pocieszenie w tym trudnym dla całego świata momencie. Rozdzielenie wielu rodzin jest bardzo bolesne, szczególnie dla starszych rodziców. W takim przypadku ich dzieci absolutnie nie mogą się z nimi spotkać z uwagi na wysokie ryzyko zakażenia.

Gdy mamy starszych rodziców każdy dzień jest dla nas najważniejszy i pragniemy spędzić go w ich towarzystwie. Niestety, z uwagi na kwarantannę nie możemy pozwolić sobie na takie odwiedziny. Panująca pandemia wiele osób prowokuje do wzruszających prób kontaktu z bliskimi przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Każdy z takich pomysłów jest bardzo krzepiący i pokazuje, że możemy wyrażać swoją miłość pomimo wielu barier!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
fot. facebook.com/ ABC13 Houston

Wzruszający pomysł na spotkanie z mamą zachwycił i rozczulił wielu internautów!

mama
fot.facebook.com/ WeINSPIRE Movement

Mama mężczyzny przeżyła prawdziwy szok. Pomysłowość jej syna była zaskakująca! Udało mu się pokonać ograniczenia związane z kwarantanną i zachować zasady bezpieczeństwa.

mama
fot. pexels.com/ Luizmedeirosph

Dla starszych osób odwiedziny to wyczekany czas i jedyna radość. Pozbawieni wizyt swoich rodzin czują się bardzo nieszczęśliwi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  3. Rosół zjedzony i nie wiesz, co zrobić z resztkami? Przepisy na pyszne dania, dzięki którym nic się nie zmarnuje
  4. Tomasz Stockinger nadal nie wyszedł ze szpitala. Mamy informacje o stanie zdrowia aktora ”Klanu”
  5. Nie żyje bardzo młody aktor. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość
  6. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Źródło: 02.pl

Poprzedni artykułUczennica napisała do nauczyciela, by wyjaśnił jej zadanie z matematyki. Jego odpowiedź zwala z nóg
Następny artykułNa pewno pamiętacie. Jedna z najlepszych bajek pod słońcem, dziś już takich nie robią
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.