Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Kalczyńska jako dziecko przyłapała mamę z obcym mężczyzną. „Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.09.2019 13:27

Anna Kalczyńska jako dziecko przyłapała mamę z obcym mężczyzną. „Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie”

anna kalczyńska
youtube.com Plejada

Mama w łóżku z obcym mężczyzną, paląca papierosa. Niezbyt zachęcający widok, jednak Anna Kalczyńska również takie ma wspomnienia z dzieciństwa. Matka prezenterki Dzień Dobry TVN była aktorką, co wcale nie było takie łatwe dla jej córki. -Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie- wspomina Kalczyńska w Fakcie.

Rodzicie gwiazd często w przeszłości również miały styczność z show-biznesem, a z pewnością było tak w przypadku matki Anny Kalczyńskiej. Mama prezenterki była aktorką, co nie do końca podobało się jej córce, gdy ta była mała. Anna Kalczyńska jako dziecko zobaczyła mamę z obcym mężczyzną w łóżku, co było dla niej traumą.

Mama Anny Kalczyńskiej

Mama prezenterki była aktorką, a córka na bieżąco mogła obserwować, jak ta staje się coraz bardziej popularna. Miało to również wiele minusów, o których Anna Kalczyńska opowiedziała w rozmowie z Faktem, szczególnie wtedy, gdy jej mama grała w serialu Dom.

-Mama grała tam niejednoznaczną postać. Gdy była zołzą, wredną synową to spotykała się na ulicy z aktami pretensji, rozczarowania. Obserwowałam jako mała dziewczynka konsekwencje jej ogromnej wtedy popularności i było to dla mnie bardzo dziwne. „Dlaczego ktoś wyzywa moją kochaną mamę– zastanawiała się Kalczyńska.

Anna Kalczyńska w dzieciństwie zobaczyła swoją palącą papierosa matkę z obcym mężczyzną w łóżku. Oczywiście miało to miejsce na ekranie, jednak mimo to głowie małej dziewczynki pojawiło się wiele niewiadomych.

Moja mama była z Andrzejem Talarem w łóżku i paliła papierosa. Dla mnie jako dziecka było to coś strasznego. „Jak to moja mama pali papierosy, a do tego leży z obcym panem w łóżku”? W prywatnym życiu w ogóle nie paliła. Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie- dodała w Fakcie.

Kim jest Halina Rowicka?

Halina Rowicka jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Widzowie mogą kojarzyć Halinę Rowicką z filmów Popiełuszko. Wolność jest w nas, Zabij mnie glino czy seriali takich jak Lekarze, Przyjaciółki i Prawo Agaty. Nieco starsi telewidzowie z pewnością pamiętają ją z serialu Dom, w którym grała Ewę Talar, drugą żonę Andrzeja. Halina Rowicka ma 68 lat i już sporadycznie pojawia się na ekranach. Prywatnie jest mamą prezenterki Dzień Dobry TVN: Anny Kalczyńskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Anna Kalczyńska była rozczarowana pracą swojej mamy, gdy była mała.

mama

Mama prezenterki jest aktorką.

mama

Halina Rowicka szczyty swojej popularności miała w latach 90.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Mąż wspierał Dodę podczas rozprawy sądowej z jej byłym narzeczonym. Jaki zapadł wyrok?
  3. Mężczyzna z zespołem Tourette’a podbił serca jurorów „Top Model”. Nawet Marcin Tyszka się wzruszył
  4. Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!