Mama włączyła piekarnik zaraz po tym, jak wsadziła do niego swoja najmłodszą córeczkę. W 2002 roku dziewczynka przeżyła prawdziwy koszmar, w ostatnich chwili krzyki dziecka usłyszał ojciec. Mimo ciężkich ran udało jej się przeżyć. Zdjęcia z tego tragicznego wydarzenia trafiły do sieci. 

To wręcz niewiarygodne, że rodzic jest w stanie wyrządzić taką krzywdę własnemu dziecku. Zdarzenia, które rozegrały się 18 lat temu, będą rzutować na całe życie młodej kobiety. Czemu mama postanowiła włożyć swoją córkę do piekarnika i jak potoczyły się dalsze losy rodziny? Po 18 latach kobiety ponownie musiały się ze sobą spotkać. 

Mama włożyła dziecko do piekarnika

Mama włożyła dziecko do piekarnika. Mała dziewczyna miała jedynie 14 miesięcy, czyli niespełna ponad roczek, kiedy kobieta, która miała być jej największą opoką, postanowiła wyrządzić jej okropną krzywdę. Rodzicielka po umieszczeniu drobniutkiej córki w piekarniku włączyła go, a następnie zamknęła drzwi. Wszystko rozegrało się na oczach starszej siostry dziewczynki. 

Losy dziewczynki

Losy dziewczynki nie potoczyły się po myśli okrutnej kobiety. Na szczęście, 18 lat temu, płacz dziecka dobiegł do ojca, który szybko zareagował i wyciągnął córkę z piekarnika. 14-miesięczna dziewczynka doznała rozległych poparzeń, a od 2002 roku przeszła już aż 28 operacji. Jak mama tłumaczyła swoje zachowanie? Mama tłumaczyła, że był to tylko wypadek, jednak prokuratorzy bardzo szybko obalili jej zeznania, a kobieta została skazana za próbę zabójstwa na 25 lat więzienia

Prawie rok temu dorosła już Ashley dowiedziała się, że jej niechlubna mama ubiega się o przedterminowe zwolnienie z więzienia. Córka musiała zmierzyć się ze swoim oprawcom ponownie, tym razem na sali sądowej. Wraz z Ashley zeznania składała jej starsza siostra Countrey, która w dniu tragedii miała 8 lat. Choć starsza córka wierzy, że mama się zmieniła, młodsza wciąż odczuwa lęk i niechęć. Sąd zdecydował, że kobieta musi pozostać w wiezieniu. 

Od dnia tragedii obie dziewczynki wychowywane były przez ciocię i wujka. Choć blizny na ramionach oraz czole są nadal widoczne, Ashley stara się o tym zapomnieć i próbuje żyć normalnie. W przyszłości dziewczyna chce zostać lekarzem. Ashley przyznaje, że mama nigdy jej nie przeprosiła. 

ZOBACZ WIDEO:

mama
Screenshot Inside Edition, YouTube

Melissa, mama Ashey i Courtney, po kilkunastu latach postanowiła ubiegać się o wcześniejsze wyjście z wiezienia. Sąd nie wyraził na to zgody. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze ostrzegają przed prawdziwą epidemią. Znamy jej przyczynę
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Trudno uwierzyć. Uwielbiana aktorka zakończyła karierę i została zakonnicą

źródło: pl.newsner.com

Poprzedni artykułSzczeniak chciał wejść na kanapę, ale pan mu nie pozwalał. To, co zrobił, rozczula do łez
Następny artykułSyn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.