Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Marcina Tyszki podbija Instagram. Prowadzi podróżniczy profil i zachwyca internautów
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.01.2020 15:33

Mama Marcina Tyszki podbija Instagram. Prowadzi podróżniczy profil i zachwyca internautów

Mama uznanego fotografa Marcina Tyszki podbija Instagram. 79-latka prowadzi swój własny profil podróżniczy i każdego dnia zachwyca internautów. Kobieta udowadnia, że w social mediach wiek zupełnie nie gra roli, a sukces można odnieść bez względu na metrykę. Nie bez przyczyny zdobyła pokaźną liczbę obserwatorów, a jej zabawne posty spotykają się z ogromnym odzewem.

W ostatnim czasie mama Tyszki okazała się prawdziwym odkryciem internetu. Do tej pory uważałaś, że ludzie po 70 roku życia nie mają pojęcia o technologii? Każdy, kto chociaż raz odwiedził konto kobiety, którą Marcin w wywiadach niejednokrotnie nazywał per mama Mira… w mgnieniu oka zrozumiał, w jak ogromnym tkwił błędzie. Opowieści z życia emerytki na obcasach są prawdziwym hitem.

Mama Marcina Tyszki podbija Instagram

79-latenia Mitra Tyszka na Instagramie kryje się pod pseudonimem mira_lamirra. Mama Marcina Tyszki na zdjęciach pozuje niczym urodzona modelka, a genialne opisy, którymi owiane zostają kadry skradły już serca tysiący obserwatorów. Gołym okiem widać, że kobieta w social mediach czuje się niczym przysłowiowa ryba w wodzie. Każdym kolejnym wpisem udowadnia, że w internecie wiek nie gra żadnej roli.

– Wrzucam ciągle swoje zdjęcia. Bo co ja bym mogła wrzucać poza sobą i Rodzinką? Poza tym w szafie jeszcze zostało trochę starych sukienek do zdjęciowego odkurzenia, a gdy zapasy się skończą to się ładnie uśmiechnę do Romka (…)- brzmiał jeden z postów kobiety.

Dodajmy, ze każde zdjęcie, które pojawia się na profilu emerytki na obcasach, ponieważ właśnie takim hasztagiem są podpisane, dotyczy opowieści z życia jej sławnego syna lub męża Romana.

Kim jest Mira Tyszka?

Mira Tyszka jest aktywną i niebywale elegancką kobietą, która od jakiegoś czasu działa w mediach. Prywatnie jest mamą fotografa, Marcina Tyszki. Kobieta udowadnia, że bez względu na wiek warto interesować się światem, podróżować i odkrywać nieznane dotąd zakątki. Uważa, że kobieta pod żadnym pozorem nie powinna przestać podkreślać swojej elegancji i kobiecości.

Pomimo tego, że emerytka na obcasach w styczniu skończy 80 lat, w dalszym ciągu tryska energią. Co więcej, uczęszcza na uniwersytet trzeciego wieku, odwiedza nowe restauracje i czerpie z życia pełnymi garściami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mama

Mama Marcina Tyszki podbija Instagram.

Mama

Kobieta uwielbia podróżować.

Mama

79-latka czerpie z życia pełnymi garściami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Ponad 96% ludzi nie jest w stanie rozwiązać tego zadania dla 4-klasisty. Jesteś geniuszem?
  4. W młodości Sylwia Grzeszczak skrywała pewien sekret. Gdy wyszedł na jaw, jej życie się odmieniło
  5. Mama Doroty Szelągowskiej nie będzie zadowolona. Pomimo jej próśb gwiazda opublikowała kontrowersyjne zdjęcie
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia