Mama dwóch córek nie ukrywa, że będzie karmiła swoje dzieci piersią tak długo, aż same powiedzą stop. Kiedy podzieliła się swoimi poglądami na instagramie, wywołała prawdziwą burzę. Niektórzy zaczęli… wysyłać jej groźby śmierci.

Karmienie piersią jest naturalną czynnością, która wbrew pozorom wiąże się z wieloma trudnościami. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, maluch powinien w taki sposób otrzymywać pożywienie przez pierwszych 6 miesięcy życia. Są oczywiście też takie pociechy, które wymagają takiego karmienia znacznie dłużej. 

Mama będzie karmić dzieci tak długo, jak będą tego chciały 

Melissa Ostroth ma 34 lata i mieszka w Ohio. Z zawodu jest konsultantem laktacyjnym. To także matka dwóch córeczek: 4-letniej Emili i 2 lata młodszej Wrenly. Po urodzeniu zdecydowała się, że zacznie praktykować naturalne karmienie piersią, które w jej przypadku łączyło się z karmieniem na żądanie, czyli wtedy, kiedy dzieci tylko sobie tego zapragną. 

matka
https://www.instagram.com/milkitivity_/

W ostatnim czasie kobieta podzieliła się na instagramie informacjami na temat tego, w jaki sposób karmiła swoje dzieci. Jak tłumaczy mama, pierwszą córkę postanowiła odstawić od piersi dopiero, kiedy dowiedziała się o drugiej ciąży. Aktualnie Melissa zapewnia pokarm tej młodszej, którą karmi nawet 10 razy dziennie!

Ta informacja wywołała wiele emocji 

Informacja bardzo szybko obiegła internet i wywołała niemałą irytację u wielu kobiet. Doszło nawet do takich sytuacji, że mama zaczęła dostawać wiadomości ze śmiertelnymi groźbami. Zostało jej nawet zarzucone, że karmi dzieci tylko dla własnych korzyści i podchodzi to pod molestowanie.

matka
https://www.instagram.com/milkitivity_/

Melissa nie pozostawiła tego bez komentarza. Mama zapewnia, że przez cztery lata studiowała żywienie niemowląt i ma wystarczającą wiedzę na temat tego, jak postępować ze swoimi dziećmi. Twierdzi, że największym błędem jest myślenie, że mleko traci wartość odżywczą wraz ze wzrostem wieku dziecka.

Osobiście dodaje, że mleko zmienia się wraz z potrzebami, a także wiekiem dziecka. Uważa, że niektóre matki potrzebują edukacji, a także społeczności bez osądów. Opiniami stara się zbytnio nie przejmować. Sama w końcu najlepiej wie, co jest dobre dla jej dziecka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka
https://www.instagram.com/milkitivity_/

Melissa karmi swoje dzieci wtedy, kiedy tylko tego zapragną.

matka
https://www.instagram.com/milkitivity_/

Jej kontrowersyjne poglądy, wywołały burzę w internecie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. The Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu
  3. Nie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
  4. Dieta Gosi Andrzejewicz jest zadziwiająco prosta. Gwiazda schudła dzięki niej już 12 kg
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

źródło: thesun.co.uk

Poprzedni artykułNie żyje Hanna Polk. Gwiazda kultowych polskich seriali zmarła nagle, miała 56 lat
Następny artykułAgnieszka Radwańska planuje zostać Ministrem Sportu? Tenisistka wyjawiła swoje plany w szczerym wywiadzie
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.