Mama była zaskoczona, kiedy dopiero po porodzie dowiedziała się, że jej córeczka jest nieuleczalnie chora – żaden lekarz nie poinformował jej o tym wcześniej. Gdy zobaczyła swoją córkę wiedziała, że kruszyna nie będzie miała łatwego życia, wtedy to podjęła ważną decyzję, która może być lekcją dla nas wszystkich.

Podczas ciąży nie było żadnych czerwonych flag, żadnego ostrzeżenia. Kiedy urodziła Brennę, jej mama była przekonana, że będzie to jeden z najszczęśliwszych dni jej życia. Niestety, bardzo szybko rzeczywistość zweryfikowała jej oczekiwania. Zamiast szczęścia, na rodziców dziecka czekały tygodnie oczekiwań na to, czy ich maleństwo w ogóle przeżyje.

Zaniemówiła, gdy zobaczyła swoją córeczkę

Kiedy Brenna się urodziła, dziewczynka nie oddychała, nie poruszała się. Całe jej ciało było pokryte grubą, biało-żółtą błoną, z powodu której przegrzewało się. Jej mama nie miała pojęcia, że istnieje w ogóle możliwość, że malutka urodzi się chora. Niestety, okazało się, że dziewczynka cierpi na niezwykle rzadką chorobę — rybią łuskę arlekinową. 

mama
instagram.com/cwestlake

Dziewczynka przyszła na świat ciężko chora.

Ta nieuleczalna choroba sprawia, że skóra rośnie dużo szybciej niż normalnie, w efekcie pokrywając ciało chorego romboidalnymi łuskami. Wiele chorych na nią osób nie przeżywa pierwszych godzin po porodzie, w związku z czym dziewczynka musiała być pod nieustanną opieką lekarzy. Przez pierwsze dwa tygodnie rodzice nie mogli nawet trzymać jej na rękach.

Mama dziewczynki podjęła ważną decyzję

Na całe szczęście, małej Brennie udało się przetrwać pierwsze tygodnie. To nie oznaczało jednak końca walki z chorobą. Jako zaburzenie genetyczne, rybia łuska arlekinowana jest nieuleczalna. Oznacza to, że dziewczynka do końca życia będzie zmagać się nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale także z uprzedzonym społeczeństwem.

Na nie zwraca uwagę jej matka. Kobieta działa aktywnie, żeby szerzyć świadomość na temat choroby, na którą cierpi jej córeczka. Boli ją to, że ludzie pochopnie oceniają jej dziecko po wyglądzie, nie dając Brennie szans na to, żeby miała normalne dzieciństwo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
instagram.com/cwestlake

Brenna jest pełną radości dziewczynką.

mama
instagram.com/cwestlake

Ich rodzina jest bardzo szczęśliwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Jak się ubrać do Peru? Odpowiednie przygotowanie to podstawa
  3. Królowa Elżbieta zrezygnowała z noszenia futer. Żaden monarcha w historii nie zdecydował się na taki krok
  4. Przyszła mama poszła wykonać badanie USG, lekarz zaniemówił. Taka ciąża zdarza się raz na 15 mln
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: courtneywestlake.com

Poprzedni artykułKupujesz tusz do rzęs w drogerii? Wiele kobiet popełniają jeden błąd przy zakupie mascary
Następny artykułPopularny muzyk robił córce testy na dziewictwo. ”Jej błona jest wciąż nienaruszona”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego