Mama chciała zmienić pieluszkę swojemu dziecku, więc położyła małe niemowlę na przewijaku. Niewyobrażalny krzyk, jaki po chwili usłyszała, dał jej do myślenia. To, co odkryła kobieta, nie mieściło się w jej głowie.
 
Jako rodzice chuchamy i dmuchamy na nasze bezbronne pociechy z każdej strony. Bacznie obserwujemy i doglądamy, by nie groziło im żadne niebezpieczeństwo. W końcu dziecko to nasz największy skarb. Tak tez było w przypadku tej kobiety. Jednak kiedy mama odkryła powód płaczu jej bobasa, zamarła ze strachu. 
 

Mama przewijała dziecko

Mama przewijała dziecko, w trakcie wizyty w galerii handlowej. Kobieta, korzystając z wolnej chwili, wybrała się ze swoim maleńkim synkiem na zakupy. Wtedy jeszcze nie myślała, jak wielka niespodzianka spotka ją tego dnia. 

Kiedy Samuel potrzebował zmiany pieluchy, mama udała się z nim do publicznej toalety, która była wyposażona w matę do przewijania. Kobieta nie po raz pierwszy korzystała z publicznego przewijaka, więc bez obawy ułożyła na niej swoje dziecko. Sekundę później dotarł do niej przeraźliwy krzyk. Mały synek Brytyjki zaczął przeraźliwie płakać. Z początku Hayley myślała, że dziecko jest zmęczone i to jedynie chwilowy kaprys, kiedy jednak malec nie przestawał, mama wzięła go na ręce. To, co ujrzała, nie mieściło jej się w głowie. 

  1. Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego się spełniła? Ciarki przechodzą na samą myśl, co będzie następne?
  2. Kontrowersje związane z wpisem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego. Natychmiastowa reakcja biskupa tarnowskiego, sytuacja, jakiej nie było

Przewijak dla dzieci był niebezpieczny

Przewijak dla dzieci, umieszczony w publicznej toalecie, okazał się mieć straszną niespodziankę. Kiedy mama wzięła na ręce swoje płaczące dziecko, zobaczyła na jego plecach czerwone plamki, a gdy spojrzała na matę do przewijania, jej oczom ukazały się wbite w nią szpilki! Hayley nie wierzyła własnym oczom, a całą sytuację opisała w poście na Facebooku.

Kobieta czuła się odpowiedzialna za to, by przestrzec inne mamy. Nikt się nie spodziewa, że ktoś będzie chciał skrzywdzić jego małe dziecko. Pułapka w przewijaku mogła być bardziej niebezpieczna, więc lepiej miejmy się na baczności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
Hayley Turner, Facebook

Mama zobaczyła, że w przewijak zostały wbite szpilki. Kto mógł cos takiego zrobić?

mama
MAREK BAZAK / EAST NEWS

Kobieta korzystała z publicznych toalet oraz znajdujących się w nim mat do przewijania już setki razy. Takie coś zobaczyła po raz pierwszy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  2. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie
  3. Uczniowie mogą się zdziwić, MEN planuje 3 warianty nauczania. Powstał specjalny dokument
  4. Już niedługo może ucierpieć nasz portfel. Decyzja zapadła, czekają ogromne kary
  5. Gwiazda „Klanu” niczego nie ukryła, w całej okazałości pokazała nową kuchnię. Mąż odnalazł się jak ryba w wodzie

źródło: webniusy.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułMiała u stóp cały świat, jeden wieczór zrujnował jej karierę. Szczegóły śmierci Teresy Tuszyńskiej do dziś owiane są tajemnicą
Następny artykułSylwia Bomba kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Mamy zdjęcia sprzed metamorfozy, ciężko uwierzyć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.