Mama to osoba, która wydaje nas na świat i troszczy się od najmłodszych dni. Ten młody mężczyzna musiał być bardzo wdzięczny swojej rodzicielce, ponieważ przebrał się za nią, by zdać za nią prawo jazdy. Sytuacja szybko eskalowała…

Zrobienie prawa jazdy to dla niektórych osób bardzo duże. Przekonała się o tym choćby Edyta Górniak, której zmagania z samochodem mogliśmy śledzić w programie My Way. Mama Alana Krupy śpiewająco poradziła sobie sama. W tym wypadku, pewien kochający syn chciał oszczędzić mamie egzaminacyjnego stresu. 

Mama, czy syn w przebraniu?

Na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Dlatego 63-letnia mieszkanka Brazylii, Dona Maria Schiave zdecydowała się na zrobienie prawa jazdy.

Zadanie nie należało do najłatwiejszych. Kobieta aż trzykrotnie podchodziła do państwowego egzaminu. Za każdym razem się nie udało. Smutna, zrezygnowana mama – to było za wiele dla jej kochającego syna, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Hector, bo tak mężczyźnie dała na imię mama, wyraźnie nie miał cierpliwości, by przeprowadzić swoją rodzicielkę przez tajniki poprawnej jazdy samochodem.

Choć synowi kobiety może brakować cierpliwości, z pewnością nie można odmówić mu ogromnej wyobraźni, oraz przysłowiowych…jaj. Mężczyzna postanowił przebrać się za swoją mamę i zdać za nią egzamin.

Złapany na gorącym uczynku

Mężczyzna bardzo przyłożył się do swojej roli. Dokładny makijaż, absolutny brak zarostu i stylizacja, której skomponowania nie powstydziłaby się Maja Sablewska sprawiły, że na pierwszy rzut oka Hector naprawdę wyglądał jak kobieta.

Nieświadoma niczego mama mężczyzny siedziała spokojnie w domu, gdy ten wsiadał do samochodu egzaminacyjnego. Jak donosi portal webniusy.pl, prawda wyszła na jaw już po kilku minutach egzaminu.

Rozbawiony egzaminator nie miał litości dla pomysłowego syna i zawiadomił policję. Teraz mama Hectora ma nowy powód do zmartwień. Jej synowi grozi bowiem więzienie. Mężczyzna odpowie za podszywanie się pod inną osobę, oraz próbę oszustwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
twitter.com/biacaipcom

Hector, syn kursantki przed metamorfozą.

mama
twitter.com/biacaipcom

Mężczyzna był pewny, że wygląda całkiem jak swoja mama.

mama
twitter.com/biacaipcom

Jego smutna mina po zatrzymaniu pokazuje, jak bardzo się pomylił.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Źródło:webniusy.pl

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułNowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje 27-letni aktor
Następny artykułJak zrobić pończochy z rajstop? Porady krok po kroku
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.