Mama straciła swoje dziecko w wyniku strasznego błędu lekarskiego. O tym, co przydarzyło się Natalii na początku 2017 roku, napisała Gazeta Wyborcza. Straszna tragedia, według kobiety wynikła z błędu lekarza. Według szpitala, ten nie zrobił niczego nagannego. Natalia wraz z mężem domagają się odszkodowania od szpitala, ten jednak nie widzi problemu w tym, że lekarz urwał dziecku główkę. 

Z programu CBS Reality Ciąża i poród: Cała prawda, dowiadujemy się, jak powszechnym problemem są uszkodzenia ciała dziecka podczas porodu. Na całe szczęście, większość z nich nie prowadzi do komplikacji tak poważnych, jak ta straszna tragedia, która dotknęła Natalię, odbierając jej maleńką Nadię. 

Mama patrzyła jak lekarz krzywdzi jej dziecko

Natalia zgłosiła się do ginekologa około 20. tygodnia ciąży z plamieniami. Mama przeżyła już jeden poród, podczas którego w podobnej sytuacji została wysłana do szpitala. Tym razem jednak nikt nie zareagował tak, jak powinien. Kobieta trafiła do szpitala, dopiero kiedy było za późno. Jej córeczka rodziła się w 22. tygodniu ciąży, mając minimalne szanse na przeżycie.

mama
unsplash.com

To najstraszniejsza tragedia, jaką może przeżyć mama. 

Podczas samego porodu, wszystko również poszło nie tak. Według późniejszej opinii biegłego lekarz zareagował w sposób nieadekwatny. Pozwolił na poród pomimo niepełnego rozwarcia szyjki macicy. Mężczyzna próbował wyciągnąć z ciała pacjentki dziecko i zrobił to. Urywając przy tym maleństwu główkę. 

Szpital nie przyznaje się do winy

Niestety, nie zawsze da się wskazać winnego, nie zawsze ten winny w ogóle istnieje. Jednak nawet w przypadku, w którym lekarz robił co mógł, aby uratować życie matki, a ucierpiało na tym dziecko, rodzice nie będą potrafili pogodzić się z tym faktem. Kiedy, tak jak w przypadku Natalii, nikt nie chce wziąć odpowiedzialności, to tylko zwiększa cierpienie rodziców. 

Przetrwanie tej żałoby, tego bólu, wydaje się niemożliwie trudnym zadaniem. Dlatego tym bardziej godni pochwali i szacunku są wszyscy ci rodzice, którzy podjęli się tego zadania i które je przetrwali. Na całe szczęście, w większości przypadków jeszcze wiele można zrobić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
Photo by Fé Ngô on Unsplash

Biedna córeczka Natalii nie przeżyła.

mama
unsplash.com

Mama jest zrozpaczeni. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: gazetawyborcza.pl, mamdziecko.interia.pl

Poprzedni artykułZnana piosenkarka w żałobie. Straciła bliskiego jej mężczyznę, od lat walczył z uzależnieniem
Następny artykułWaga Violetty Arlak jest imponująca. Gwiazda „Rancza” schudła 20 kg i wygląda fantastycznie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego