Mama, która obserwowała, jak jej synek bawi się na podwórku, postanowiła uchwycić wesołe chwile malca. Kiedy po pewnym czasie przyjrzała się wykonanym fotografiom, zamarła. To, co zobaczyła na zdjęciach, nie mieściło jej się w głowie. Okazało się, że byli przez kogoś obserwowani.
 
Zdjęcie, które wykonała mama pewnego chłopca, nie pozostawia złudzeń. Kiedy rodzina wesoło bawiła się na świeżym powietrzu, ciągle była przez kogoś obserwowana, choć jak twierdzi kobieta, na miejscu nikogo nie było. Prawdę ujawniła dopiero fotografia, przez którą matka boi się spać.
 
 
Mama i tajemnicze zdjęcie
 
Zdjęcie, które zrobiła Charlotte Harding, miało być kolejną, rodzinną pamiątką z wyjazdu do St Fagans w Cardiff w Południowej Walii. Kiedy jednak mama małego chłopca przyjrzała się bliżej fotografii, na jej ciele natychmiast pojawiła się gęsia skórka.
 
 
Jak się okazało, fotografia uwieczniła nie tylko chłopczyka. W wysokich trawach, które były tuż przed malcem, kobieta dostrzegła dwóch mężczyzn. Choć samo to było już bardzo niepokojące, dopiero po chwili mama odczuła prawdziwy lęk. Charlotte Harding uświadomiła sobie jedną rzecz.
Duchy na zdjęciu
 
Zdaniem kobiety na zdjęciu zostały uchwycone duchy dwóch żołnierzy, którzy brali udział w krwawej bitwie właśnie pod St Fagans w Cardiff w Południowej Walii, gdzie mama trójki dzieci wybrała się z malcami. Jak twierdzi kobieta, już kiedy była na miejscu, towarzyszyło jej dziwne uczucie. 
 
Fotografie natychmiast pojawiły się w internecie. Co sądzicie o zdjęciach? Trzeba przyznać, że wywołują dreszczyk emocji.
 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
Fot. Facebook

Kiedy mama chłopca spojrzała nie zdjęcie, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

mama
Fot. Facebook

Zdaniem kobiety fotografia uchwyciła dwa duchy, które przyglądały się rodzinie.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: thesun.co.uk
 
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.