Mama pokazała zdjęcie, które w sieci spotkało się z ogromnym odzewem. Kobieta chciała tym samym przekazać społeczeństwu cenną, życiową lekcję. Kontrowersje wzbudził pomysł, w jaki kobieta zdecydowała się ją przekazać. W końcu obecny i były facet to od zawsze dwa ścierające się ze sobą światy.

Kobieta zdecydowała opublikować się zdjęcie, na którym widoczni dwa niezwykle ważni dla niej mężczyźni. Jeden z nich był jej całym światem w przeszłości, a drugi tworzy go teraz. Wbrew pozorom nie ujrzymy na nim wrogości, czy pełnych nienawiści spojrzeń. Przeciwnie, razem prowadzą dzieci, a ich relacje zdają się dalekie od konfliktów czy niesnasków. A wszystko po to, by uświadomić odbiorca i nagłośnić pewną bardzo ważną sprawę.

Mama pokazała szokujące zdjęcie

Na zdjęciu, które chcemy wam dziś przedstawić, zobaczyć możemy jej byłego faceta i obecnego partnera. To jednak nie wszystko. Mężczyźni wspólnie prowadzą dzieci.

Madison Holley, autorka zdjęcia nie opublikowała go przypadkowo. Fotografia ma na zachęcić, aby pomimo rozstania czy całkowitego małżeństwa dojść do porozumienia i w dalszym ciągu wspólnie wychowywać dziecko.

Mama
Facebook.com @Love What Matters

Mama pokazała zdjęcie, które odbiło się ogromnym echem. 

-Mężczyzna po lewej stronie to mój były partner, trzylatek widoczny na zdjęciu to jego biologiczny syn, Cade. Facet po prawej stronie to mój narzeczony. Trzyma za rękę mojego syna z poprzedniego małżeństwa, a drugą ręką chwyta nosidełko, w którym jest jego nowo narodzone dziecko- napisała pod zdjęciem kobieta. 

Wspólne rodzicielstwo po rozstaniu jest możliwe?

 Nasza bohaterka sugeruje, że tak to właśnie powinno wyglądać. W tym przypadku najważniejsze jest szczęście naszej małej pociechy. Nie zapominajmy, że dziecko potrzebuje zarówno matki, jak i ojca. To, że między rodzicami związek się kończy, nie powinno oznaczać to końca relacji między nim a dzieckiem.

Internauci uważali, że sposób, w jaki kobieta przekazała tę informację, jest wyjątkowy i zasługuje na szczególną uwagę. Mnóstwo osób podziela jej zdanie.

A wy co uważacie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mama
Facebook.com @Love What Matters

Post spotkał się z ogromnym odzewem ze strony internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem
Poprzedni artykułMarina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”
Następny artykułJaki puder sypki wybrać? Podpowiadamy najlepsze produkty
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.