Mama Justyny Steczkowskiej jest sparaliżowana, przez co wymaga stałej opieki. Artystka postanowiła zabrać ją do swojego domu i osobiście się nią zająć. Schorowana kobieta jeździ na wózku i nie mówi. Pomimo tego, że gwiazdę czasami nachodzą myśli, że dłużej nie da rady, nie poddaje się. Co daje jej taką siłę? O tym opowiedziała w Kulisach sławy TVN.

Danuta Steczkowska jeszcze jakiś czas temu była pełną życia i przebojową kobietą. Nagła choroba przyczyniła się do tego, że nie mogłaby mieszkać sama w domu. Artystka postanowiła się nią zaopiekować. W programie Uwaga! Kulisy sławy uchyliła rąbka tajemnicy, jak teraz wygląda jej życie. Zapał, z którym pokonuje przeciwności losu, jest godny podziwu.

Mama Justyny Steczkowskiej jest sparaliżowana

Justyna Steczkowska nie należy do tych gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie pokazują swoje życie prywatne w sieci. Niemałym zaskoczeniem było, kiedy utalentowana artystka zgodziła się zostać gościem programu Uwaga! Kulisy sławy, gdzie uchyliła rąbka swojej prywatności. Co więcej, zaprosiła kamery pod swój dach. Okazuje się, że kobieta mieszka ze swoją matką, która kilka lat temu przeszła wylew. Pani Danuta porusza się na wózku inwalidzkim i nie mówi.

-Nie chciałam, by mama trafiła do domu starców ani innego miejsca, w którym czułaby się osamotniona. Postanowiłam, że zamieszka z nami i tutaj się nią zajmę- szczerze wyznała wówczas artystka.

Jak sama przyznaje, spadło na nią mnóstwo nowych obowiązków i emocji, o których do tej pory nie miała bladego pojęcia. Bezsilność sprawia, że niekiedy ma ochotę się poddać.

Kim jest mama Justyny Steczkowskiej?

Mama Justyny Steczkowskiej, Danuta Steczkowska, z zawodu jest chórzystką i pedagogiem muzycznym. Oprócz tego założyła również zespół Muzykująca Rodzina Steczkowskich. Mama artystki od zawsze wspierała jej życiowe decyzje, a teraz to ona może liczyć na wsparcie ukochanej pociechy.

Pewnego dnia zdarzyło się coś niezwykłego- spojrzałam na moją mamę i uśmiechnęła się do mnie. Wtedy byłam już pewna, że dam sobie radę. To najpiękniejsza lekcja miłości, jaką mogłam odebrać- przyznała.

Piosenkarka niejednokrotnie podkreślała, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. Jej poczynania są najlepszym dowodem potwierdzającym te słowa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
 

 

Mama artystki jest sparaliżowana.  

Mama
instagram.com @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska sama zajmuje się schorowaną rodzicielką.

Mama
instagram.com @justynasteczkowska

Mimo przeciwności losu nigdy się nie poddaje. 

mama
kadr z programu ”Uwaga”

Mama Justyny Steczkowskiej jest z zawodu chórzystką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  4. Gość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
  5. Rocznica ślubu, którą zapamiętają na zawsze. Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułJaki pies do mnie pasuje? Istnieje 16 typów psów, które warto znać
Następny artykułFryzury do ramion. Komu pasują, a kto powinien ich unikać?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.