Mama postanowiła sprawdzić, czy jej córeczka na pewno śpi spokojnie, nie spodziewała się takiego widoku. Wiedziała, że koniecznie musi to nagrać, jej mąż nie uwierzyłby jej, że ta sytuacja naprawdę się przydarzyła. W łóżku córki znalazła kogoś, kogo nigdy by się tam nie spodziewała – ich psa.

Kristin zawsze obawiała się tego, jak w stosunku do jej kilkuletniej córeczki będzie zachowywał się ich pies. Zwierzę zostało przygarnięte przez ich rodzinę i chociaż nigdy nie zachowywało się w jakkolwiek agresywny sposób, mama wciąż nie mogła się pozbyć obaw. Pies bywał czasami nieprzewidywalny, a jej dziecko było przecież takie delikatne.

Mama musiała to nagrać

Kobieta położyła córkę do łóżka na jej popołudniową drzemkę i zajęła się swoimi sprawami. Dopiero po pewnym czasie zorientowała się, że w domu jest jakoś wyjątkowo spokojnie. Zazwyczaj trochę chaosu do jej życia wprowadzał ich pies, Raven, przygarnięty przez nią dziesięć lat temu.

Jednak tego dnia w domu panowała absolutna cisza. Mama zaczęła się denerwować, kiedy zawołała psa i nie usłyszała żadnej reakcji. Obeszła cały dom, wyszła na podwórko, sprawdzić, czy Raven jakoś się nie wydostał, ale nie. W tym momencie była już trochę spanikowana. Postanowiła zajrzeć wtedy do pokoju córeczki, sprawdzić, czy nie obudziła dziewczynki swoimi poszukiwaniami. Kiedy to zrobiła, nie mogła powstrzymać śmiechu.

Pies i dziecko – najlepsi przyjaciele

Jej córeczka jak najbardziej spała spokojnie. Jednak obok niej, ramię w ramię z dziewczynką drzemał również Raven. Kiedy pies usłyszał, że ktoś wchodzi do pokoju, podniósł tylko łeb, ale zobaczywszy swoją panią, w spokoju wrócił do drzemki.

Para tworzyła naprawdę uroczy obrazek. Dziewczynka musiała zaprosić pieska, by zdrzemnął się wraz z nią, bo zwierzę było dokładnie przykryte jej różowym kocykiem. Kristin po prostu musiała uwiecznić tę scenę, była zbyt wzruszająca, żeby tego nie zrobić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
facebook.com/kristinleighnc

Czy widzieliście coś bardziej uroczego?

mama
facebook.com/kristinleighnc

Mama nigdy nie żałowała zaadoptowania Raven.

mama
facebook.com/kristinleighnc

Pies i jej córka są w najlepszej komitywie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć pupila może bardziej boleć niż odejście bliskiej osoby. Właściciele tłumaczą dlaczego
  2. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  3. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  4. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  5. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: theanimalclub.net

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego