Mama tych biednych dzieci skazała je na tortury! To, co przeżyły te maleństwa, jest dowodem na to, że ludzka bezmyślność nie zna granic. Kobieta nie zastanawiając się, postanowiła na 9 dni opuścić swoje dzieci, pozostawiając je bez opieki!

Vladislava Podchapko to mieszkanka Kijowa, która, aby spędzić miło czas na wakacjach z kochankiem, postanowiła pozostawić dwójkę swoich małych dzieci na pastwę losu. Maleństwa przebywały w zamkniętym mieszkaniu przez 9 dni. Kobieta nie zadbała nawet o pożywienie dla pociech na czas jej wyjazdu. 

Ta mama nie miała skrupułów

W jednej z ukraińskich rodzin pewna matka postanowiła, że zostawi swoje dzieci na ponad tydzień same w domu. Powodem była propozycja wyjazdu na wczasy, złożona przez kochanka. Kobieta nie potrafiła odmówić, więc bez skrupułów zamknęła w mieszkaniu rocznego syna i jego o rok starszą siostrę. 

mama
Facebook.com,
Владислава Подчапко

Według relacji sąsiadów, z mieszkania przez ponad tydzień dochodziły okropne krzyki i płacz. Mieszkańcy zdecydowali, że zgłoszą to na policję, ta jednak nie zjawiła się. Ludzie robili co w ich mocy, by wydostać dzieci z mieszkania. Ostatecznie Anna i Daniil nie otrzymali żadnej pomocy. 

Czy dzieci mogły przeżyć tak długą głodówkę?

Po powrocie 20-latki okazało się, że jej synek zmarł z głodu. Dziewczynkę natomiast od razu zabrano do szpitala i rozpoczęto karmienie dożylne. Jak można było zauważyć po zniszczonym linoleum przy drzwiach wejściowych, dzieci próbowały zrobić co w ich mocy, by wydostać się z mieszkania, niestety było ono zamknięte. Warto również zaznaczyć, że chłopiec zmarł po 6 dniach, więc jego siostrzyczka Anna spędziła z ciałem braciszka kolejne 3 dni. 

mama
fot.screen youtube.com,
Tlahuicole El Tlaxcalteca

Oczywiście, kiedy mama dzieci wróciła, została od razu zatrzymana za dopuszczenie się zaniedbań wobec dzieci. Jej wypowiedź na temat całej sytuacji jest zaskakująca. Kobieta stwierdziła, że nie przyszło jej w ogóle na myśl, co może wydarzyć się z jej pociechami podczas jej nieobecności. Nie brała pod uwagę tego, że któreś z nich może po prostu umrzeć.

Za spowodowanie śmierci synka i pozostawienie dzieci bez opieki mama została skazana na zaledwie 8 lat pozbawienia wolności. Jest także pewne, że jej córka Anna nie powróci już pod opiekę matki. Jej losy są niepewne, a media spekulują, że dziewczynką być może zajmie się jej ojciec. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

mama
Facebook.com,
Владислава Подчапко

Vladislava zostawiła dzieci na 9 dni i pojechała na wakacje z kochankiem.

mama
fot.screen youtube.com,
Tlahuicole El Tlaxcalteca

Mama, pozostawiając dzieci bez opieki, doprowadziła do śmierci rocznego synka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Dziewczynka przepadła bez śladu. 6 lat później starsze siostry wyjawiły okrutną prawdę
  3. 39-letni mężczyzna wziął ślub sam ze sobą. Podczas ceremonii trzymał w rekach swój portret
  4. Jak się ubrać do Bazyliki św. Piotra? Sprawdź, co można, a czego unikać
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułEdyta Górniak wyznała prawdę o swoim małżeństwie z ojcem Allanka. Polały się łzy
Następny artykułRoksana Węgiel ma na koncie kolejny sukces! Czy nowy projekt 14-latki ma szansę przebić Kim Kardashian?
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.