Mama nienarodzonego jeszcze dziecka na badaniu USG zauważyła coś dziwnego. Wydawało jej się, że bobas puszcza w brzuchu bańki. W rzeczywistości jednak był to bardzo rzadki nowotwór. Mimo zaleceń lekarzy o usunięciu ciąży, kobieta nie zdecydowała się na aborcję i postanowiła urodzić dziecko. Niezwykła historia.

Pewna Amerykanka wkrótce miała zostać mamą dziewczynki. Kobieta była wniebowzięta faktem, że urodzi jej się córeczka. Niestety, nie miała pojęcia, że jej plany zostaną pokrzyżowane przez poważną chorobę. Podczas badania USG wyszła przykra prawda. 

Mama urodziła mimo przeciwności

Tammy Gonzales z Florydy to niezwykle dzielna kobieta. Będąc w ciąży, dowiedziała się, że jej jeszcze nienarodzona córka ma potworniaka, rzadki nowotwór – informuje portal popularne.pl. Po wielu badaniach lekarze zalecali kobiecie usunięcie dziecka w obliczu tak ogromnego zagrożenia dla jej zdrowia i życia.

Historie takie jak ta spotykają wiele kobiet. W tym wypadku przyszła mama miała wybór i postanowiła donosić ciążę, mimo że sugerowano jej coś innego. Nie wszystkie kobiety na świecie mają jednak prawo decydowania o swoim losie.

  1. Europejski kraj ogłosił koniec epidemii. Od piątku koniec kwarantanny dla podróżnych z UE
  2. Masz w domu konwalie? Lekarze biją na alarm, każdy musi wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje
  3. Nie żyje polski muzyk, miał koronawirusa. Był naszą dumą narodową

Zdarzyło się nieoczekiwane

Według portalu popularne.pl, kobietę poddano innowacyjnej metodzie chirurgii endoskopowej. Dr Ruben Quintero, dyrektor Jackson Memorial Hospital, wykonywał ten zabieg po raz pierwszy. Potworniaka udało się wyciąć, a dziewczynka urodziła się zdrowa!

Nie wszystkie kobiety mają jednak siłę na podjęcie tak dużego ryzyka. Tammy trafiła na wybitnych lekarzy, którym zależało na jej zdrowiu, ale nie skorzystała z ich porady. W Polsce, mimo że aborcja jest legalna tylko w 3 przypadkach, to wielu specjalistów nie chce jej wykonywać, zasłaniając się klauzulą sumienia. O prawo do aborcji i edukacji seksualnej w Polsce walczy już od kilku lat słynna modelka Anja Rubik. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
Fot. Americanow.com

Mama zauważyła dziwną rzecz na USG.

mama
Fot. Americanow.com

Bańka okazała się rzadkim nowotworem.

mama
Fot. Jackson Memorial Hospital/University of Miami

Tammy do dziś twierdzi, że jej dziecko to cud.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prezydent Warszawy zaskoczył wszystkich najnowszym oświadczeniem. Padły ostre słowa
  2. Miasto w Polsce leży na 44 wyspach. Wielu nie ma nawet pojęcia
  3. Kim jest żona Rafała Trzaskowskiego? Do mediów wypłynęły informacje o Małgorzacie
  4. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Resort prosi o pomoc wszystkich Polaków
  5. Pamiętasz, jak pachniało mydło Kajtek? Niesamowite, że czujesz zapach, patrząc tylko na zdjęcie
  6. Uważaj, abyś nie dostał kolosalnego mandatu od jutra. Jak dotrzeć do fryzjera lub kosmetyczki?

Źródło: popularne.pl 

Poprzedni artykułPamiętacie Eurobiznes? Każdy z nas chociaż raz pokłócił się przez niego z rodziną
Następny artykułRodzina miała opiekować się 5-latkiem po śmierci ojca. Zrobili mu okropne rzeczy, zdjęcia mówią same za siebie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.