Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Natalii Siwiec wygląda obłędnie! Gwiazda w końcu ją pokazała. Fani: „Jak siostry”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 16.09.2019 16:10

Mama Natalii Siwiec wygląda obłędnie! Gwiazda w końcu ją pokazała. Fani: „Jak siostry”

Mama Natalii Siwiec wygląda obłędnie. Gwiazda na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z mamą, czym zachwyciła swoich obserwatorów. Od razu widać, po kim modelka odziedziczyła urodę. Panie wyglądają jak siostry, co potwierdzają fani, komplementując w komentarzach!

Rodzicie gwiazd zazwyczaj stoją w cieniu znanych dzieci, rzadko pokazują się w mediach, chcąc tym samym jak najbardziej ochronić swoją prywatność. Tak samo było w przypadku Natalii Siwiec, której rodzice nie pokazywali się u boku znanej córki. Do czasu. Modelka właśnie pokazała zdjęcie z mamą na Instagramie. Mama modelki wygląda fantastycznie, przekonajcie się zresztą sami!

Mama Natalii Siwiec

Natalia Siwiec obecnie jest w Los Angeles, gdzie łapie promienie słońca wraz z całą rodziną. Okazuje się, że towarzyszy jej również mama. Natalia zamieściła wspólne zdjęcie z mamą, czym zachwyciła internautów. Pani Lilianna, mama modelki wygląda niczym jej siostra! Ma zadbaną, nieskazitelnie gładką skórę i krótkie włosy. Na pierwszy rzut oka widać, po kim Natalia Siwiec odziedziczyła urodę!

Mama

Pani Lilianno — wygląda Pani fenomenalnie, a Natalka jak zawsze!
To na pewno mama??? Pierwszy rzut okiem na fotkę i myślę, że to siostra. SUPER mama!
Wyglądają panie przepięknie, aż trudno uwierzyć, że to pani mama. Boskie! – zachwalają internauci.

Nie ma się czemu dziwić. Lilianna Siwiec jest piękną kobietą, a figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Co ciekawe mama Natalii Siwiec ma konto na Instagramie, gdzie figuruje jako: lilajac. Na jej profilu królują zdjęcia z podróży. Lilianna Siwiec zwiedziła już m.in. Zanzibar i USA.

Rodzice Natalii Siwiec

Natalia Siwiec jest bardzo związana z rodzicami, co chętnie podkreśla w wywiadach. To właśnie oni wychowali ją tak, że świetnie radzi sobie w życiu i show-biznesie!

mama

Natalia Siwiec pochodzi z Wałbrzycha, jednego z najbardziej znanych śląskich miast. Gwiazda ma także młodszą o osiem lat siostrę o imieniu Malwina, z którą łączy ją silna relacja. Rodzice podarowali swoim dzieciom wiele miłości.

Byłam rozpieszczonym i zatulonym dzieckiem. Mam młodszą o 8 lat siostrę. Zawsze była spokojniejsza, to ze mnie był mały diabeł. Rodzice kochali nas bardzo. Mam świetny kontakt z siostrą i choć kiedyś ta różnica wieku była znacząca, to dziś nie ma znaczenia. Miałam wspaniały dom– wspomina Natalia Siwiec w Gazecie Krakowskiej.

Myślicie, że Natalia Siwiec wprowadzi swoją mamę do show-biznesu?

mama

ZOBACZ TEŻ:

  1. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI
  2. Legendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Prawdę ujawniono po latach.
  3. On jeden nie odwzajemniał uczuć Agnieszki Osieckiej. Poetka zrobiłaby dla niego wszystko
  4. Joanna Senyszyn w młodości była blisko związana z rodziną. Pomagała chorej mamie we wszystkich obowiązkach
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo