Mama nigdy nie powinna oglądać śmierci swojego dziecka. Niestety, życie nie zawsze wygląda w taki sposób, w jaki wyobrażamy sobie, że powinno. Wiele rodzin przechodzi przez tak tragiczne wydarzenia i często poszukuje sposobu na to, by w jakiś sposób poradzić z tą niemożliwą do zaakceptowania stratą. Ta kobieta odnalazła ten sposób dzięki jednemu zdjęciu.

Strata dziecka wiąże się z niewyobrażalnym bólem dla rodziców. Osoby przeżywające taką tragedię, poszukują czegoś, co byłoby dla nich zaczepieniem, starają się znaleźć jakieś wyjaśnienie, jakiś głębszy sens w tym, co ich dotyka. Wiele ludzi w tak strasznej sytuacji naturalnie zwraca się w stronę wiary, która czasami pozwala odnaleźć właśnie ten sens.

Mama i córka nie mogły uwierzyć własnym oczom

Amy była dziewczyną pełną radości i życia. Niestety, jej życie przedwcześnie zakończyło się niedługo po tym, jak zdiagnozowano u niej rzadką chorobę. Zarówno dla dziewczyny, jak i jej rodziców był to niemożliwie ciężki czas. Jej mama poszukiwała pocieszenia, zapewnienia, że to wszystko nie dzieje się bez przyczyny.

mama
mirror.co.uk

Dziewczyna zawsze starała się zachować optymizm.

Życie nastolatki i jej matki, Sarah, zostało ograniczone do szpitalnego pokoju. Amy cierpiała na bardzo rzadką formę raka wątroby. Dziewczyna była wycieńczona zarówno przez chorobę, jak i kilka chemioterapii, które przeszła.

Cud na zdjęciu

A przynajmniej w taki sposób zinterpretowały ten niezwykły widok Sarah i Amy Danbury. Kobieta jak najczęściej starała się robić sobie z córką zdjęcia, świadoma tego, że każde z nich może być tym ostatnim. Na jednym z tych zdjęć, które zrobiła mama umierającej dziewczyny w jej szpitalnym pokoju w Lincolnshire, w Wielkiej Brytanii, pomiędzy kobietami rysuje się wyraźnie świetlisty kształt.

Obie były zszokowane, kiedy odkryły go na zdjęciu. Wierzą, że pojawił się tam Anioł Stróż 19-latki. Niestety, dziewczyna zmarła zaledwie kilka tygodni po wykonaniu tego zdjęcia. Jednak to, co zobaczyła, pomogło jej odejść w spokoju, a jej matce — chociaż oczywiście nic nie zmniejszy bólu po stracie dziecka — dało zalążek nadziei.

ZOBACZ TO PRZEJMUJĄCE ZDJĘCIE:

mama
mirror.co.uk
mama
mirror.co.uk

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Była z nim na randce tylko raz. Po 6 miesiącach napisał SMSa, to wystarczyło
  3. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o aborcji. „To poniżanie kobiet”
  4. Gwiazda publicznie skrytykowała Kościół. „Nie mogę należeć do tej kłótliwej i wrogiej grupy”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

źródła: mirror.co.uk

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego